Preemo

Preemo

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-26 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Krążek PRhyme (czyli duetu Royce Da 5'9" i DJ-a Premiera) już wkrótce zawita na głośnikach słuchaczy. Póki co, musimy jednak nacieszyć się zapowiedziami a tych jest coraz więcej. W sieci pojawił się kolejny klip zwiastujący materiał duetu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-12 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

DJ Premier pomimo wielu lat na scenie i uczestnictwa w wielu projektach nadal nie próżnuje. Właśnie do użytkowania oddana została jego nowa oficjalna strona - PremierWuzHere.com. Jak łatwo się domyśleć za jej pośrednictwem słuchacze będą dowiadywali się wszelkich newsów o artyście. Dodatkową funkcją jest sklep za pomocą którego można zakupić koszulki np. z wizerunkiem kultowego Preemo. Jeśli jednak sądzicie, że to wszystko jesteście w błędzie! Producent szykuje się do wypuszczenia winyla w kooperacji z firmą, którą zna każdy DJ - Serato. Projekt ma zawierać 4 niepublikowane utwory. Jeden z nich możecie odsłuchać w rozwinięciu - gościnnie Lady Of Rage

video
dodano: 2012-10-16 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 10)

Vinnie Paz "The Oracle" (Produced by DJ Premier)

Dlaczego: Wczoraj swoją premierę miał klip zrealizowany do jednego z najbardziej oczekiwanych numerów z nadchodzącego albumu "God of the Serengeti" Vinnie Paza. Na bicie legendarny DJ Premier i to już powinno Was odpowiednio nakręcić. Czego innego można oczekiwać po takiej kolaboracji jak nie masakry?!

video
dodano: 2010-04-16 11:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Każdy czytelnik Św. p. Spinnera na pewno zdążył już zauważyć, że zarówno ja, jak i Mateusz darzymy DJ'a Premiera wyjątkową estymą. Może to odważna teza, ale jeśli ktoś nie szanuje takich postaci, to znaczy, że wciąż wie trochę za mało o hip-hopie. Ten człowiek ma na koncie więcej klasycznych płyt niż połowa Nowego Jorku numerów.

Dzięki niemu wiele osób stało się gwiazdami, a niektórych dzięki swej maestrii uczynił nieśmiertelnymi, robiąc z nimi tracki, których nie da się zapomnieć. Dlatego też każdy news z obozu Year Round Records dajemy wam najszybciej jak to możliwe, bo muzyki takich postaci jak Preemo nigdy nie jest za wiele.