DJ Premier - krótki videowywiad

video
dodano: 2010-04-16 11:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Każdy czytelnik Św. p. Spinnera na pewno zdążył już zauważyć, że zarówno ja, jak i Mateusz darzymy DJ'a Premiera wyjątkową estymą. Może to odważna teza, ale jeśli ktoś nie szanuje takich postaci, to znaczy, że wciąż wie trochę za mało o hip-hopie. Ten człowiek ma na koncie więcej klasycznych płyt niż połowa Nowego Jorku numerów.

Dzięki niemu wiele osób stało się gwiazdami, a niektórych dzięki swej maestrii uczynił nieśmiertelnymi, robiąc z nimi tracki, których nie da się zapomnieć. Dlatego też każdy news z obozu Year Round Records dajemy wam najszybciej jak to możliwe, bo muzyki takich postaci jak Preemo nigdy nie jest za wiele.

W tym przypadku mamy dla was krótki wywiad przeprowadzony przez Fader TV, w którym Preem mówi o swoim labelu, zamiarach wydawniczych i artystycznych, ale też o pewnym etosie pracy (na przykładzie Freda Dursta). Przy okazji dowiadujemy się, że projekt z KRS One'm jest już praktycznie pewny.

Wszyscy szperacze mogą tutaj wychwycić kto gościnnie pojawi się na "Return Of The Boom Bip" i trochę porozkoszować się podejściem, które jest już praktycznie niespotykane. DJ Premier od lat jest wierny swoim wartościom i jest w tym coś, co nie pozwala mi przestać propsować go przy każdej możliwej okazji.

 

LostEffect
geniusz...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>