Podróż zwana życiem

Podróż zwana życiem

video dnia
dodano: 2015-06-02 19:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

O.S.T.R. serwuje kolejny klip promujący "Podróż zwaną życiem", produkcja oczywiście Killing Skills.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-03-20 18:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Przedstawiamy krótki reportaż ze spotkania O.S.T.R. & DJ Haem ze słuchaczami w warszawskiej kawiarni "eMeSeN" 10 marca 2015 roku. Na spotkaniu oprócz artystów obecni byli też Grzegorz Forin Piwnicki (autor okładki), oraz Paweł Staromłyński / PowerScripts, autor kaligrafii dołączonej do okładki.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-03-02 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 13)

Kończy się popkillerowy tydzień z Ostrym, toteż pojawiła się w mojej głowie pewna refleksja, którą we wstępie recenzji "Podróży zwanej życiem" chciałbym się podzielić. Otóż, gdybym miał przedstawić jakiejś osobie z grona swoich znajomych, która w życiu nie słyszała rapu (a są w ogóle takie?), twórczość dowolnego artysty z rapgry, bez cienia wątpliwości wskazałbym na Ostrego. Dlaczego? Powody są co najmniej dwa - bezkompromisowość w poruszanych treściach oraz bogate brzmienie podkładów, zarówno autorskich, jak i w przeszłości od Emade, czy tworzonych dziś w kooperacji z holenderskim duetem Killing Skills. Elementy te przekładają się na płyty świetne, z drobnymi niestety potknięciami. Tychże potknięć próżno szukać w przypadku "Podróży zwanej życiem", która w przekonaniu moim (i nie tylko) jest najlepszą płytą O.S.T.R.'a od czasów "O.C.B".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-27 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Złota Płyta w trzy dni! Najnowszy krążek O.S.T.R. pt. "Podróż zwana życiem" pokrył się Złotem, o czym również w oficjalnym oświadczeniu poinformowała wytwórnia Asfalt Records:

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-16 20:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ostatnio dostaliśmy video pokazujące jak O.S.T.R. produkuje bit z dziecięcych zabawek, dziś pora na kolejny, refleksyjny i osobisty singiel.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2015-02-10 18:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W najnowszym odcinku “Gotuj z Ostrym” sprawdźcie jak O.S.T.R. produkuje profesjonalny bit korzystając z dziecięcych zabawek, na koniec wysłuchajcie gotowego numeru…

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-27 14:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

W przyszłym miesiącu ukaże się kolejny solowy album O.S.T.R.'a, zatytułowany "Podróż zwana życiem" - dziś raper postanowił podzielić się z fanami krótką refleksją odnośnie albumu...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-21 18:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Niedobre wiadomości z obozu Asfalt Records. Z uwagi na problemy zdrowotne O.S.T.R. przełożyć musiał wiosenną trasę promującą nadchodzący album "Podróż zwana życiem"...

video dnia
dodano: 2015-01-13 22:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

O.S.T.R. - Ja, Ty, My, Wy, Oni feat. Sacha Vee - prod. Killing Skills

Dlaczego: Trzeci singiel, a drugi klip promujący nadchodzący album O.S.T.R.'a "Podróż zwana życiem". Klip powstał we współpracy z Michałem "Brelokiem" Ligockim, snowboardowym riderem, trzykrotnym reprezentantem Polski na olimpiadach zimowych. Dziś ruszył też preorder.

kategorie:
dodano: 2015-01-08 10:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w lutym do sklepów trafi kolejny solowy album O.S.T.R.'a. Produkcją całości zajęło się Killing Skills (marka ta oznacza teraz całe trio: nie tylko Chris i Jaap, ale i sam O.S.T.R. jako producent).

Tracklista:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-08 10:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Już w lutym do sklepów trafi kolejny solowy album O.S.T.R.'a. Poznaliśmy już dwa single, teraz pora na tracklistę. Produkcją całości zajęło się Killing Skills (marka ta oznacza teraz całe trio: nie tylko Chris i Jaap, ale i sam O.S.T.R. jako producent).

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-25 19:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wczoraj O.S.T.R. złożył wszystkim świąteczne życzenia oraz zapowiedział nowy album "Podróż zwana życiem", który trafi do nas 23 lutego. Dziś dostajemy drugi (po "Rise of the sun"), tytułowy singiel.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-12-24 11:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Święta święta, czas prezentów... Specjalne życzenia słuchaczom złożył też O.S.T.R., zapowiadając w prezencie swój nowy numer oraz nowy album - zresztą sprawdźcie sami.