Plies

Plies

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-15 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

W sieci pojawiło się (i dosyć szybko zdobyło wiele wyświetleń) nowe wideo promujące ostatni materiał Pliesa czyli mixtape "Da Last Real Nigga Left 2" wydany w grudniu. Klip nie prezentuje zbyt wiele, jednak dobrze obrazuje prosty przekaz rapera podśpiewującego w refrenie: "You was to good for me, so I'm apologize to you from me".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-01-26 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Ostatnimi czasy Plies przypomniał o sobie słuchaczom nowym mixtape'em o tytule "Da Last Real Nigga Left". Materiał ten za pośrednictwem samej strony DatPiff.com został ściągnięty już ponad 50 tysięcy razy. By przekonać jeszcze większą liczbę odbiorców raper wrzucił do sieci klip do kawałka numer 17 czyli "Know What She Doing".

dodano: 2013-04-24 18:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

2008 to pierwszy rok, w którym XXL wybierał swoich Freshmanów. Pewnie także z tego powodu selekcja na tamten rok wyraźnie różni się od następnych. Jak pisali kilka lat później sami XXL'owcy - to w dużo większym stopniu "stara gwardia" niż osoby wchodzące w tamtym momencie do gry. To również skład, który trafił na moment zmiany rynkowej sytuacji. Start popularyzacji darmowej internetowej muzyki i całego webmixtape'owego rynku (jednak w skali wielokrotnie mniejszej niż dziś), zalążki kształtujących się nurtów takich jak choćby smoke rap czy nieobecność jeszcze "hipster rapu". Jednak młodych talentów było nieporównywalnie mniej niż dziś, a przynajmniej nie miały szans na taką ekspozycję. Jeżeli więc porównamy tamten skład z edycjami z lat 2009-2013 to zdziwić może obecność choćby takiego Lupe Fiasco - 2 lata po debiutanckim klasycznym "Food & Liquor" i rok po złotym "The Cool". Jak widać cała inicjatywa mocno ewoluowała i stopniowo wyrabiała charakter oraz motywację wyborów. Kto znalazł się w pierwszej edycji i gdzie jest dziś?