Piękna Pogoda

Piękna Pogoda

video
dodano: 2014-08-28 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

MaxFloRec prezentuje klip do utworu "Wiosną suki pachną najładniej". Teledysk promuje czwarty solowy album Skorupa - "Piękna pogoda". Jest to piąty singiel prezentujący to wydawnictwo.

Tytuł można różnie interpretować. Nie chciałbym nikogo wyręczać w tej sprawie – komentuje Skorup, gliwicki raper, który utworem „Wiosną suki pachną najładniej” promuje swój 4. solowy album. Klip do tego numeru trafił w środę, 27.08., na kanał MaxFloRecTV. Na ekranie pojawiają się: piękne dziewczyny, przyjaciele artysty,
a także on sam, i to w dwóch wcieleniach. O co chodzi?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-03-16 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Skorup to kolejny przykład "swojego chłopa", który hasa po bitach w specyficznym stylu. Trzeba być jednak niepoprawnym optymistą z zaburzeniami percepcji, by powiedzieć, że udało mu się przebić do mainstreamu. Na szczęście raper, świadomy swojej unikatowości, nie zraża się drobnostkami i powrócił z kolejnym materiałem. Mimo że "Piękna pogoda" ukazała się pod koniec ubiegłego roku, to właśnie teraz jest najlepsza pora by ją przesłuchać. Jesteśmy już po największych premierach, a jednocześnie musimy nieco poczekać na kolejne wyczekiwane pozycje. Najwyższy czas by nadrobić materiały, które zostały przegapione, a prezentują niezły poziom.

video
dodano: 2014-01-10 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Skorup - Wampiry i upiory (official video) prod. DiNO

Dostaliśmy czwarty już klip promujący nowy album Skorupa. Wideo powstało do tytułowego utworu z przedstawienia Teatru Muzycznego w Gliwicach, w którym Skorup pracuje jako akustyk. – Numer został napisany do spektaklu o tym samym tytule. Uznałem, że warto zamieścić go również na płycie "Piękna Pogoda". Na potrzebę widowiska powstała także pierwotna wersja teledysku, którą ostatecznie rozbudowaliśmy o kilka scen i tak powstała finalna wersja gotowa do opublikowania w Internecie – opowiada raper. – Utwór pt. „Wampiry i upiory” to refleksja nad istnieniem w nas dobra i zła. Sytuacja zaprezentowana w teledysku jest zainspirowana historiami, które wydarzyły się na świecie i były głośno komentowane w mediach – zdradza.

dodano: 2013-11-25 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Piękna Pogoda" to już czwarte solowe wydawnictwo Skorupa. Zawiera 17 świeżych utworów, z których każdy jest rozprawą z własnymi emocjami, wspomnieniami i fantazją artysty. Wśród nich znajdują się np.: będący powrotem do lat 80., czasów Solidarności i szczytu popularności Lady Pank, „Adapter Daniel”, „Świata ciekawość”, do którego powstało specyficzne „swojskie wideo”, czy „Taki”, gdzie gościnnie pojawia się Lilu wraz z Jareckim.

Jak wygrać ten krążek? Info poniżej.

dodano: 2013-11-08 18:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Skorup serwuje nam dziś potrójną premierę. Na półkach sklepowych pojawił się właśnie najnowszy album rapera zatytułowany "Piękna Pogoda". Do sieci trafiły natomiast dwa promujące go filmy – „Prognoza PIĘKNEJ POGODY Skorupa” i klip do utworu „Taki”. W pierwszym z nich leje deszcz, w drugim leje się krew...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-11-06 20:00 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

PREMIERA | DJ Hopbeat & Skorup - 1 MC & 1 DJ (mixtape)

Od 31.10. w internetowym sklepie MaxFlo dostępny jest pre-order najnowszej płyty Skorupa. Oficjalna premiera PIĘKNEJ POGODY – bo taki tytuł nosi album – już w piątek, 8.11. Tego dnia o godz. 12 w sieci pojawi się również trzeci klip promujący wydawnictwo. W obiektywie kamery znalazła się m.in. Lilu wraz z Jareckim!

video dnia
dodano: 2013-09-12 19:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Skorup - Świata ciekawość (swojskie wideo) prod. DiNO

Dlaczego: To nie jest wysokobudżetowa produkcja. Nie ma drogich samochodów, złotych łańcuchów, dużych biustów czy dziewcząt odsłaniających pośladki (co najmniej do połowy). Jest za to zwykły pociąg, traktor, pola, jakiś kundel, przyczepa campingowa, przypadkowi przechodnie. Tak pokrótce wygląda „Świata ciekawość”, nie „official video”, a „swojskie wideo”. "Piękna Pogoda" czyli kolejny album Skorupa już w październiku.