PeRJot

PeRJot

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-13 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Niewiadoma" to sztandarowy kawałek z albumu "Rap Na Emigracji", którego premiera sklepowa zaplanowana została na 20 grudnia tego roku. Gościnne zwrotki posadzili na nim KaeN, który także wykonał refren oraz legenda polskiego rapu ONAR. Całość została nagrana na bicie od jednego z najlepiej zapowiadających się polskich producentów młodego pokolenia - Juicy-ego, którego możecie usłyszeć na kilku innych produkcjach zrealizowanych dla Altereggo Records.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-08 12:50 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Prezentujemy 3-ci singiel PeRJota zatytułowany "Wracam na bloki" nakręcony w Liverpoolu. Już niebawem rusza preorder albumu zatytuowanego "Rap na emigracji". PeRJot to raper pochodzący z Bieszczad, który w podziemiu działa od 15 lat. Można go usłyszeć także na legalnych projektach takich jak, Drużyna Mistrzów, Altereggo Team Tape. PeRJot obecnie żyje w Liverpoolu do, którego wyjechał za chlebem. W międzyczasie nie zapomniał o swojej pasji, którą również rozwija za granicą czego owocem jest album - "Rap na emigracji".

Na płycie znajdziecie 13 utworów nagranych w doborowym towarzystwie takich gości jak m.in Onar (Płomień 81), KaeN, Młody M, Rogal DDL, Arczi Szajka Sage czy legenda polskiego punk rocka Siczka (KSU) oraz wilelu innych.

Tagi: