Pav Bundy

Pav Bundy

video
dodano: 2019-11-28 20:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W tym miesiącu, równo 9 listopada, minął rok od wydania "A Breukelen Story", świetnego wspólnego albumu Masta Ace'a i Marco Polo. Z tej okazji brooklyński weteran i znany i lubiany w Polsce Marco Polo postanowili przygotować specjalne wydanie płyty, rozszerzone o dodatkowe utwory i remixy.

Jednym z tracków, jakie znajdą się na "Deluxe Edition" krążka jest piękny, jazzujący remix "Sunken Place", utworu niosącego siłę i przeciwstawiającego się zjawiskom rasizmu i segregacji. Gościnnie w utworze pojawił się wokalista Pav Bundy.

dodano: 2016-07-02 10:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 1)

Legendarny Masta Ace powrócił w maju z nowym, solowym, jak zwykle konceptualnym albumem - "The Falling Season", na którym opowiada o swych szkolnych latach.

"The Falling Season" został w całości wyprodukowany przez KIC Beatsa z Los Angeles, specjalizującego się w ciepłych brzmieniach na żywych instrumentach. Sprawdźcie sami - odpalcie bardzo dobry klip do kawałka "Y.B.I. (Young Black Intelligent)", z gościnnym wokalem Pava Bundy'ego, słowami mądrości od samego Chucka D z Public Enemy - oraz samplem (?), który z pewnością rozpoznają fani Ostrego i J Dilli. Check it out!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-27 18:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 6)

Torae - What It Sound Like (Official Music Video)

Sprawdźcie klip do numeru "What It Sound Like" autorstwa Torae'a z jego ubiegłorocznego albumu zatytułowanego "For The Record". Featuring- Pav Bundy, bit- !llmind.

Tagi: