Paperwork

Paperwork

recenzja
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-12-14 17:10 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Po dobrze przyjętym zarówno przez fanów jak i krytyków, pokrytym złotem krążku „Trouble Man: Heavy Is The Head” z 2012 r. samozwańczy Król Południa, a faktyczny już Król Atlanty w październiku powrócił z dziewiątym solowym albumem „Paperwork”. Jak pisałem w recenzji „Trouble Man”, W przeciwieństwie do "No Mercy", tym razem raper nie zamierza po raz kolejny przepraszać za swoje błędy, już wystarczająco za nie odpokutował. Daje natomiast wszystkim do zrozumienia, że niedawne wydarzenia jedynie uczyniły go silniejszym i dodały mu pewności siebie.

„Paperwork” to logiczna kontynuacja tego podejścia oraz kolejny pokaz pewności siebie i siły T.I.P., który pozwala sobie na takie wersy jak I'm a man of respect, man of the people, I stand next to God, to man I'm no equal. Co nowego ma natomiast do zaoferowania na dłuższą metę?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-07 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Promowany hitowym "No Mediocre" nowy krążek ikony Atlanty T.I.'a pojawi się już 21 października. Dziś otrzymujemy kolejny singiel z tego materiału a jest nim numer tytułowy z udziałem Pharrella Williamsa. Poniżej również tracklista krążka.