OVO Sound

OVO Sound

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-04-17 13:42 przez: Marek Adamski (komentarze: 11)

Nowy album promuje niedawno wydany singiel, "Nice For What". "Scorpion" swoją premierę będzie miał w czerwcu tego roku, i jak zapowiadał Drizzy, będzie dedykowany Toronto, rodzinnemu miastu rapera.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-12 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Album Drake'a "Views From The 6ix" ma pojawić się już w przyszłym miesiącu, ale to nie jest jedyny projekt, nad którym pracuje się teraz w jego OVO Sound. Do wydania swoich projektów przygotowywują się też iLoveMakonnen ze swoim "Drink More Water", PartyNextDoor z debiutanckim albumem oraz najnowszy nabytek OVO, czyli dvsn, którzy swój debiut "Sept. 5th" wydadzą 1 kwietnia. Teraz autor hitowych "Tuesday" czy "I Don't Sell Molly No More" zdradził, że skończony jest już wspólny album wszystkich członków OVO Sound.

dodano: 2014-09-02 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Drake, który jest głową labelu OVO Sound założonego przez niego, Noah "40" Shebiba oraz Olivera El-Kathiba, podpisał kontrakt z nowym artystą. Jest nim ILoveMakonnen, którego utwór "Tuesday" zremixowany właśnie przez Drake'a zrobił dużo zamieszania na scenie w zeszłym miesiącu. O jego EP pisaliśmy wam w jednym z ostatnich odcinku "Ot Tak". Podpisując kontrakt z OVO Sound raper/wokalista/producent z Atlanty dołączył do ekipy składającej się z PARTYNEXTDOOR'a, Majida Jordana, O'B O'Briena oraz oczywiście samego Drake'a. Jeśli jeszcze nie zdążyliście zapoznać się z muzyką Makonnena to "Tuesday" czeka w rozwinięciu newsa gotowe do odsłuchu.