Ostatni Bastion

Ostatni Bastion

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-25 12:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Na niedzielę otrzymujemy nowy klip od Kaczora i Peja "Gorszy Sort". Dwie legendy poznańskiej sceny wzięły na warsztat polityków oraz obecną sytuację w kraju. Gorzkie słowa na klasycznym bicie The Returners to kolejny singiel z nadchodzącego albumu Kaczora "Ostatni Bastion" którego premiera już 30 września.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-01 18:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przed nami premiera nowego klipu Kaczora, do utworu “Nauka” który promuje nadchodzący album “Ostatni Bastion”. Razem z klipem, startujemy także preorder trzeciego, solowego albumu weterana poznańskiej sceny rapowej, członka legendarnej grupy Killaz Group, Kaczora.

"Najnowsze dzieło Gracza z Numerem Pierwszym  to muzyczna, wybuchowa mieszanka od czołowych producentów w kraju. Ten mix klasyki oraz współczesnych brzmień w połączeniu z nawijką Kaczora sprawdza się doskonale. Tematycznie album jak zawsze w przypadku rapera opisuje rzeczywistość, Kaczor dotyka tematu nienawiści, zależności międzyludzkich, traktuje o upadku człowieka, a zarazem porusza tematy bardzo osobiste jak choćby w numerze "Antek" w którym ostatecznie rozlicza się z przeszłością. Na płycie nie zabraknie także braggowych numerów bitewnych, a to wszystko okraszone scratchami czołowych Djów w kraju oraz świetnych wersów zaproszonych przez artystę gości." - czytamy w info prasowym.