Osama Bin Zło

Osama Bin Zło

video
dodano: 2016-05-29 17:00 przez: Jacek Adamiec (komentarze: 3)

"Przeciwieństwa się przyciągają" – jakże trafne wydaje się być to powiedzenie w odniesieniu do najbardziej emocjonujących starć w historii polskiego freestyle’u. Kolejna walka prezentowana w naszym cyklu to znowu wielki konflikt diametralnie różnych stylów nawijki. W półfinale WBW 2007 (który był wtedy oddzielną imprezą) na scenie spotkali się ówczesny mistrz WBW - Muflon, wypracowujący renomę wybitnego punchlinera, oraz Osama Bin Zło (czyli ukrywający się pod bitewnym pseudonimem Wujek Samo Zło), który pomimo reputacji jednego z pionierów polskiego freestyle’u, nie był wcale uważany za osobę mogącą namieszać w gronie faworytów imprezy. Freestyle jednak obfituje w niespodzianki, o czym miał przekonać się już wkrótce reprezentant Freestyle Palace.

video
dodano: 2012-01-20 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

Zanim przejdziemy do trzech ostatnich starć finału ubiegłorocznej WBW czas na krótki wywiad, który przeprowadziliśmy właśnie w przerwie przed nimi. Złapaliśmy Osamę, który dopiero co zszedł ze sceny, odpadając z rywalizacji kosztem Kota. Co miał do powiedzenia "na gorąco" o swoich walkach, o tym, jak czuje się oldschoolowiec wśród debiutantów czy o typach do finałowego triumfu?

[Edit: Z powodu problemów technicznych pierwszy półfinał pojawi się w niedzielę]

dodano: 2011-10-11 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 30)
Dziś czas na walkę, której na pewno wielu z was oczekiwało najbardziej. Dla mnie było to zdecydowanie najlepsze starcie tej bitwy. Dlaczego?

Bowiem pełne było tego, czego coraz częściej brakuje na wolnostylowych battlach - klimatu. Naprzeciw siebie stanęli przecież dwaj prawdziwi oldschoolowcy - Theodor, który na WBW jest obecny od pierwszej edycji w roku 2003 i Wujek, który wtedy był już bezsprzeczną legendą polskiego wolnego stylu. Nie zabrakło także nawiązań do starych czasów, a samo starcie było wyjątkowo zacięte.