O.N.I.F.C.

O.N.I.F.C.

video dnia
dodano: 2013-11-13 00:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wiz Khalifa - "The Plan" ft. Juicy J (Official Video)

Dlaczego: Magia tego numeru jest niesamowita. Tak jak pierwsza zwrotka, pokazująca jak powinno wykorzystywać się powtórzenia. Przeklimatyczny motywator i chyba mój ulubiony numer z "O.N.I.F.C." doczekał się klipu. Rzućcie okiem w jakich warunkach pławią się Wiz i Juicy... i dążcie do tego, zamiast krzywić się na złoto w klipach. W końcu zrobić można wszystko "when they say you can't".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2013-03-23 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"O.N.I.F.C." Wiza Khalify dostępne jest już w sklepach (także w naszym) dzięki Warner Music a my dajemy Wam możliwość zdobycia tego krążka za darmo. Zazwyczaj warto trzymać się zasady "Work Hard Play Hard", ale czasem można obejść ją i wyrwać w życiu coś za friko. Tak jest i teraz a my mamy dla Was aż 2 sztuki czwartego LP w dorobku Khalify! Jak je wygrać?

dodano: 2013-03-21 21:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Let It Go" nagrane razem z Akonem to z pewnością jeden z lepszych momentów ubiegłorocznego, bardzo udanego swoją drogą "O.N.I.F.C.". Przypominamy, że album od wczoraj kupić można także w naszym sklepie. "Hundred grand in the rubberband, used to be the kid, now homie I'm the man". Video obejrzycie poniżej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-01-24 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Trzeci pełnowymiarowy a drugi w majorsowych szeregach album Wiza to jedna z najmocniejszych pozycji minionego roku. Promowane platynowym singlem "Work Hard Play Hard" "O.N.I.F.C." (nasza recenzja) to powrót Khalify w najlepszej odsłonie, tego, którego znamy z kultowych już powoli w wielu kręgach mixtape'ów, na czele z "Kush & O.J.".

Teraz najnowsze wydawnictwo Camerona Jibrila Thomaza od poniedziałku dostępne jest już w Polsce, dzięki dystrybucji Warner Music Poland. Poniżej przypominamy tracklistę a Wam polecamy trzymać rękę na pulsie, bo "O.N.I.F.C." będziemy mieli dla Was do wygrania w popkillerowym konkursie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-12-27 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 30)

Tak, Wiz Khalifa to mój ulubiony raper. Tak, "Rolling Papers" mimo że często gościło na mojej rotacji to bez wątpienia było zawodem, zbyt osadzonym w mainstreamowych trendach a zbyt pozbawionym jaj i pazura, by przepchnąć własny pomysł na siebie na majorsowym debiucie. Tak, single z "O.N.I.F.C." niepokoiły jeszcze bardziej. Gdzie bowiem niezłemu "Work Hard Play Hard" do potężnego "Black & Yellow"? Gdzie udanemu i klimatycznemu "The Bluff" do niesamowitego i wywołującego ciary nawet przy 56654647637 odsłuchu "The Race"? W końcu gdzie słabiutkiemu "It's Nothin" do hipnotyzującego "On My Level"? Zbierając to wszystko do kupy obawiałem się więc czy wyglądający raz jak Jimi Hendrix a raz jak Cruella DeMon Cameron Jibril Thomaz nie zaczyna rozmieniać się na drobne i nie odlatuje swoim zielonym samolocikiem zbyt daleko. Teraz dostajemy już całe "O.N.I.F.C." i jak wygląda sytuacja?

video
dodano: 2012-11-27 16:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Wiz Khalifa - The Bluff ft. Cam'ron [Official Video]

Dlaczego: Czwarty singiel z "O.N.I.F.C." to chyba najmocniejszy strzał i numer przywołujący na myśl Wiza z okresu "Kush & O.J.". Leniwie, zielono, mega klimatycznie. Premiera 4 grudnia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-20 23:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeśli przyjąć, że wśród singli z "O.N.I.F.C." "Work Hard Play Hard" miało być odpowiednikiem "Black & Yellow", "It's Nothin" - "On My Level", a "Remember You" - "Roll Up" to wychodzi na to, że "The Bluff" zestawić można w parę z niesamowitym "The Race". Leniwy, ujarany klimat znany z mixtape'ów a gościnnie jeden z większych idoli Khalify - Cam'Ron. Premiera albumu 4 grudnia.

video
dodano: 2012-11-14 00:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wiz Khalifa - "Remember You" Ft. The Weeknd (Official Music Video)

Dlaczego: 3 tygodnie dzielą nas od premiery "O.N.I.F.C." i z tej okazji dostajemy nowy klip do przeklimatycznego "Remember You". O ile single z nowego albumu Wiza podchodzą mi mniej niż wcześniejsze to trzeba przyznać, że do fabuły klipów przykłada się mocniej. A sam numer? Trzeba przyznać, że zdominowany przez Weeknda.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-04-24 00:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)
"O.N.I.F.C." trafi do sklepów już 28 sierpnia a teraz dostajemy pierwszy singiel z materiału. Współpraca Wiza ze Stargate z miejsca nasuwała skojarzenia ze stworzonym w tym zestawie "Black & Yellow".

Czy "Work Hard, Play Hard" spełnia oczekiwania, które przynajmniej u mnie były ogromne?