omarion

omarion

video
dodano: 2016-01-14 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Po wydaniu niespodziewanego albumu w okresie świątecznym Kid Ink idzie krok dalej i nie ustaje z jego promocją. Jak sam tytuł mówi "Summer In The Winter" przenosi nas na gorące plaże przepełnione pięknymi kobietami. Coś w sam raz na dzisiejszą pogodę.

Tagi:
kategorie: Audio, News, Pop, R&B
dodano: 2014-11-12 18:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

"Mustard on the beat, hoe!" - na przestrzeni ostatnich miesięcy słyszymy te słowa często i gęsto, a furora DJ Mustarda trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, by miała prędko przeminąć. Tym razem 24-letni producent z Los Angeles dostarczył beat do wspólnego numeru Omariona, Chrisa Browna i Jhené Aiko"Post To Be", pierwszego singla z zapowiadanego na przyszły rok debiutu Omariona w wytwórni MMG. 

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-07-19 16:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 3)
Według amerykańskiego magazynu "Complex", na miano najlepszego albumu pierwszych sześciu miesięcy tego roku, zasługuje "Rich Forever" - wydany jeszcze w styczniu mixtape Ricka Rossa. Trzeba przyznać, że to wybór kontrowersyjny, wielu z pewnością się z nim nie zgodzi - dość powiedzieć, że z tyłu stawki zostali chociażby Killer Mike, Ab-Soul czy Schoolboy Q - ale jest to jednocześnie wybór, który niejako potwierdza niezwykle mocną pozycję rapera z Miami na obecnej hiphopowej mapie świata. Nawet wydawnictwo darmowe, będące jedynie przystawką przed daniem głównym w postaci "God Forgives, I Don't", narobiło szumu, o którym inni raperzy mogą co najwyżej pofantazjować.

Dlatego trudno się dziwić, że oczekiwania wobec "Self Made Vol.2", drugiego krążka należącej do Rozaya Maybach Music Group, były bardzo duże. Czy drużyna Ricka Rossa - w składzie: Wale, Meek Mill, Stalley i Omarion - podołała wyzwaniu?