Ogrody Drzewek Bonsai

Ogrody Drzewek Bonsai

dodano: 2020-05-02 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Golin od czasu udziału w Młodych Wilkach 2013 przeszedł długą drogę - i to dosłownie. Już wtedy wyrwał się z rodzimego gniazda, a potem zamiast skupiać się na karierze postanowił ruszyć w świat z plecakiem i to na długie 7 lat. Relacje i obserwacje mogliście już usłyszeć na płycie "Miasta Krzywych Wież", ale obecnie Golin - już ponownie z polskiej ziemi - zamyka swoją płytową trylogię 'Sagi Tajemniczych Miejsc' i podsumowuje cały ten okres osobistym krążkiem "Ogrody Drzewek Bonsai".

kategorie:
dodano: 2020-05-01 03:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Ogrody Drzewek Bonsai to nie Katakumby ani nie Miasta Krzywych Wież. ODB są ich naturalnym rozwinięciem ale również i zwieńczeniem pewnego etapu w moim życiu, którego chyba nie można określić inaczej niż szeroko-pojęte szlajanie się po świecie.

jest to moja najbardziej osobista płyta, ze względu na ilość zawartych na niej opowieści z drogi, retrospekcji i ogólnych refleksji, które ująłem w wersach. Zrobiłem to po raz kolejny po swojemu, bez specjalnego oglądania się na obecne trendy czy muzyczną koniunkturę. Na ODB nie ma jakoś specjalnie dużo bragga, czy też zawikłanych zagadek ale jest za to parę historii, które myślę, że były warte opowiedzenia.

Cieszę się, że udało mi się nagrać płytę po raz kolejny w sprawdzonym gronie, na pięknych orientalnych bitach
i nie mogę się doczekać kiedy usłyszycie całość, bo ta płyta powstała również dzięki Wam - jest Was siedem razy więcej niż to co nawinąłem na stu gwoździach