Nowe Światło

Nowe Światło

video
dodano: 2013-10-29 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

„Zostań" to najnowszy singiel promujący wspólny album Miuosha i Onara "Nowe Światło", który zadebiutował na liście sprzedaży OLiS na 2 miejscu. Nagranie zostało wyprodukowane przez TMK Beatz. Za zdjęcia do klipu „Zostań" odpowiada ekipa The New Black.

video dnia
dodano: 2013-10-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Miuosh x Onar ft. Pezet - Jest wysoko

Dlaczego: W pracy nad całą płytą Miuosh zawiązał kooperację z Onarem, a w singlu... z całym Płomieniem 81. "Jest Wysoko" z udziałem Pezeta wyprodukował Młody GRO. Jak "chcecie lecieć z nimi" to sprawdźcie co do powiedzenia ma śląsko-warszawski tercet.

Poniżej odsłuch całego albumu.

kategorie:
dodano: 2013-10-14 11:09 przez: Raven (komentarze: 0)

GIG ma przyjemność zaprosić na pierwszy premierowy koncert promujący wspólny album duetu Miuosh i Onar "Nowe Światło".

Obaj w tym roku postanowili połączyć siły. Efekt – wspólna płyta i trasa koncertowa! 

Oprócz nich tego samego dnia wystąpi Zeus, autor jednej z najlepszych płyt 2012 roku, pt. "Zeus. Nie żyje.", w ramach trasy promującej ten album. 

Na scenie:

MIUOSH X ONAR "Nowe Światło" - premiera płyty 18.10.13!

ZEUS "Zeus. Nie Żyje"

Support:

CYWIL (Warszawa) X MAXIM / BLAZE (Białystok) X HARY (Bełchatów/Łódź)

Kiedy? 18.10.13

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-10-03 23:12 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

18 października, czyli za 2 tygodnie na rynku ukaże się wspólna płyta Miuosha i Onara. Raperzy przygotowali niespodziankę dla osób, które zaufały im i zdecydowały się nabyć album „Nowe Światło” w przedsprzedaży na http://www.preorder.pl i www.fandangorecords.com. Do wszystkich preorderów zostanie dołączony darmowy, drugi krążek CD zawierający zremiksowane wersje pierwszego singla „Kilka słów”. Maxisingiel jest ściśle limitowany i nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży. Za remixy odpowiada NNFoF, Fleczer oraz Młody GRO. W rozwinięciu możecie zapoznać się z pełną tracklistą, uwzględniającą gości, a także z materiałem video dotyczącym wydania "Nowego Światła".

video
dodano: 2013-09-05 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

Miuosh x Onar - Kilka słów

„Kilka słów” to pierwszy singiel promujący wspólny album Miuosha i Onara „Nowe Światło”. Nagranie zostało wyprodukowane przez Pawbeatsa i Bob Aira. Album Miuosh x Onar w przedsprzedaży w wersji kolekcjonerskiej dostępny jest na www.preorder.pl oraz www. sklep.fdgrec.com. Premiera 18 października.