Nawiasem mówiąc

Nawiasem mówiąc

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2016-05-21 16:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 4)

Nie wiem, czy podzielacie moją opinię, ale dla mnie duet Łona i Webber stanowi definicję tego, jak powinna wyglądać chemia na linii raper-producent. Od "Koniec Żartów" i "Nic Dziwnego", przez "Absurd i nonsens" oraz "Insert EP", aż po wydane w 2011 roku "Cztery i pół" – każda ich płyta jest dowodem, że to właśnie ci dwaj Szczecinianie, jak mało kto na polskiej rap scenie, zasługują na miano prawdziwych artystów. Inteligentne, zabawne i zawsze mówiące o czymś teksty Łony oraz kreatywne bity Webbera sprawiają, że ich twórczość można spokojnie puścić rodzicom albo babci i nie ogarnie nas uczucie żenady. Po prawie pięciu latach przerwy duet wraca z nowym albumem "Nawiasem Mówiąc", dając przy okazji lekcję pokory młodszym kolegom po fachu.

dodano: 2016-04-22 17:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W dniu dzisiejszym ma premierę szósty studyjny album Łony i Webbera. Nagrania są już dostępne w ogólnopolskich sieciach sklepów muzycznych, jak również we wszelkich serwisach sprzedaży cyfrowej (iTunes, Deezer, Spotify, Tidal, Google Music).

dodano: 2016-04-12 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Szósty album Łony i Webber'a "Nawiasem mówiąc" w sklepach pojawi się za niecałe dwa tygodnie. (22.04.2016 r.) Obecnie zespół pracuje nad drugim klipem promującym to wydawnictwo. Na planie klipu do utworu "Błąd" nie zabraknie postaci znanych mieszkańcom Szczecina.

dodano: 2016-04-12 00:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Mamy dla Was dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła jest taka, że na premierę nowego albumu Łony i Webbera przyjdzie nam poczekać dłużej, a dobra - że duet wynagradza nam oczekiwanie nowym numerem!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-15 13:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już za równo miesiąc ukaże się kolejny krążek duetu Łona i Webber. Zgodnie z maksymą z debiutu na płycie nie dostaniemy żadnych gości, dostaniemy za to 14 nowych numerów. Dziś duet podał tracklistę.

video dnia
dodano: 2016-02-15 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dlaczego: Wbrew negatywnym prognozom GUS-u i zatrważającym statystykom o ujemnym przyroście naturalnym w naszym kraju, sytuacja w pokoleniu Łony i Webbera zdaje się wyglądać zupełnie inaczej. Szczecinianie wracają na rynek muzyczny publikując “Nie mam pojęcia” - pierwszy singiel będący zapowiedzią szóstego albumu studyjnego w ich dorobku.