Mutylator

Mutylator

video
dodano: 2019-06-27 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Mutylator" ponownie rozbudził gorące dyskusje wokół Słonia - parę miesięcy po premierze albumu spotkaliśmy się ze Słoniem w warszawskim Parku Skaryszewskim, by poruszyć sporo ciekawych tematów...

Tagi:
video
dodano: 2019-03-04 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Słoń - JŁTK | Prod. Mayor (OFICJALNY TELEDYSK)

Kolejny klip od Słonia promujący ubiegłoroczny krążek "Mutylator"

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-21 23:08 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Słoń - Teatr Anatomiczny | Prod. Got Barss (OFICJALNY TELEDYSK)

Premierowy klip do numeru "Teatru Anatomicznego" Słonia. Kawałek pochodzi z płyty "Mutylator", a produkcją zajął się Got Barss. Realizacja video leżała w rękach A1Videos. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-12 23:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Słoń - Sicario feat. Szpaku (Gibbs Remix) x Pszczelarz Freestyle Basketball

Na kanale YouTube Brain Dead Familii pojawił się premierowy remix do jednego z utworów z albumu „Mutylator”. W klipie wystąpił Damian „Pszczelarz” Olejniczak, jeden z reprezentantów Brain Dead Familii. Wideoklip do zremixowanej wersji „Sicario” jest podsumowaniem jego 10-letniej zajawki do freestyle basketballu. Za realizację klipu odpowiada Cascade Story. Utwór „Sicario” w swojej oryginalnej wersji znalazł się na ostatnim albumie Słonia. Gościnnie w utworze udzielił się Szpaku.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-27 23:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Osobiste i retrospekcyjne "Ugly Kid Słoń" to kolejny singiel promujący album "Mutylator".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-08-21 19:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rok po wydaniu ostatniej części trylogii "CZARNE SŁOŃCE" od WSRH, SŁOŃ powraca z nowym albumem solowym! Na albumie MUTYLATOR znajdzie się siedemnaście premierowych tracków w których gościnnie usłyszycie takie osoby jak: Polska Wersja, Opał, Szpaku, z zagranicznych gości pojawili się: King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik. Za bity odpowiadają między innymi: Gibbs, Young Veteran$ oraz The Returners. Gościnnie pojawił się też Tester Gier.

Po akcji związanej z tzw. "SECRET COVER PREORDER", który promował singiel "Yeah Bwoy", przyszedł czas na regularną przedsprzedaż albumu MUTYLATOR.

Tagi: