MPhazes

MPhazes

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-06 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Emilio Rojas jest flagowym przykładem tego, że determinacja i ciężka praca w efekcie prowadzą do sukcesu. Kiedy rozpoczynał karierę, był mało znanym podziemnym MC z charakterystycznym głosem i zapleczem producenckim, które sprawiało, że jego płyty brzmiały świetnie. Z czasem zaczął współpracować z wielkimi postaciami rap-gry, a jego rozpoznawalność i popularność zaczęły skokowo wzrastać. Ostatnie 3 lata w jego karierze stały się olbrzymim krokiem naprzód i choć nie ma jeszcze kontraktu z mainstreamowym labelem to wydaje się to tylko kwestią czasu.

Nowy album "No Shame, No Regrets" ma się ukazać za niecały tydzień - 11 czerwca. Mamy dla was oficjalną tracklistę albumu (włącznie z producentami) oraz okładkę, którą widzicie obok.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-24 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Pochodzący z Północnej Karoliny Kaze na chwilę zniknął z radarów i było o nim ciszej, ale wielu z naszych czytelników będzie pamiętać chociażby przez koncerty w Polsce i współpracę z O.S.T.R.'em. Kaze prezentuje nowy mixtape zawierający łącznie 20 zupełnie nowych tracków wyprodukowanych m.in. przez Johny'ego Julliano, M-Phazesa, D.R.U.G.S. czy Erva Forda. W rozwinięciu możecie posłuchać całości materiału i sprawdzić w jakiej formie jest ten zawodnik.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-16 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Po premierze klipu do wyprodukowanego przez Marco Polo numeru "Yada Yada" wiadomo było, że niebawem możemy spodziewać się nowego materiału Supastition. Raper z Południowej Karoliny od wielu lat pracuje w undergroundzie, ale nie zyskał dotąd popularności odpowiedniej dla skali jego talentu. Mimo to duży szacunek dla jego rapu formułuje mnóstwo osób w Polsce, gdzie zwolenników Kam Moye jest naprawdę sporo - niech dowodem będzie zamieszanie, które wywołały informacje o niedoszłym koncercie rapera na Mighty Vibes w Częstochowie.

"Blackboard EP" miało być formą podziękowania za to, że fani pozostali przy nim w momencie, kiedy podjął odwracalną na szczęście decyzję o zakończeniu kariery. Materiał wyprodukowali producenci z którym Supa pracował już przy wcześniejszych materiałach - Marco Polo, M-Phazes, Veterano czy DR.