Chris Webby

Chris Webby

video
dodano: 2017-11-02 14:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Od kilku miesięcy Chris Webby wypuszcza regularnie co środę nowy numer. Tym razem zaserwowal naprawdę mocny strzał. W "Raw Thoughts" dostaje się wszystkim znanym postaciom z branży muzycznej oraz politykom. Webby jak zwykle nie przebiera w słowach, ale tym razem powiedział chyba wszystko co leżało mu na wątrobie, rymując przez pięć minut i pomijając refreny.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-06-20 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Chris Webby to jeden z bardziej charakterystycznych raperów, którzy to wg fanów nie do końca wykorzystali swoją szansę. Ponoć w tym roku mamy dostać się od niego solowy krążek, ale póki co musi wystarczyć nam jego najnowszy mixtape. "The Checkup" to 10 nowych numerów, wśród których znajdziemy gościnne zwrotki od m.in. Snow Tha Product i Joe Buddena. Materiał buja jak powinien i zapewne znajdzie tu wielu odbiorców. Sprawdźcie co przygotował Chris i trzymajcie kciuki by przesłanka o tegorocznym albumie okazała się prawdą...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-14 13:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 2)

Madrox i Monoxide zebrali w swoim utworze plejadę świetnych raperów. Poza gospodarzami usłyszeć można: R.A. Rugged Mana, Chrisa Webby'ego, Da Mafia 6ix i Kung Fu Vampire. Moim zdaniem najlepiej spisali się Madrox, Webby i Rugged Man. A co wy sądzicie o najnowszym numerze Twiztid?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-06 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Emilio Rojas jest flagowym przykładem tego, że determinacja i ciężka praca w efekcie prowadzą do sukcesu. Kiedy rozpoczynał karierę, był mało znanym podziemnym MC z charakterystycznym głosem i zapleczem producenckim, które sprawiało, że jego płyty brzmiały świetnie. Z czasem zaczął współpracować z wielkimi postaciami rap-gry, a jego rozpoznawalność i popularność zaczęły skokowo wzrastać. Ostatnie 3 lata w jego karierze stały się olbrzymim krokiem naprzód i choć nie ma jeszcze kontraktu z mainstreamowym labelem to wydaje się to tylko kwestią czasu.

Nowy album "No Shame, No Regrets" ma się ukazać za niecały tydzień - 11 czerwca. Mamy dla was oficjalną tracklistę albumu (włącznie z producentami) oraz okładkę, którą widzicie obok.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-12-27 14:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 0)

Chris Webby - Bowser (Official Video)

Chris Webby nie przestaje promować swojego najnowszego mixtape'u. "Bowser" jest już czwartym numerem z "Bars On Me", do którego powstał klip. I subiektywnie rzecz biorąc, jednym z najlepszych na ostatnim wydawnictwie.

video
dodano: 2012-11-24 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

Chris Webby - Bars On Me (Official Video)

Po wydaniu mixtape przyszedł czas na promowanie go przy pomocy teledysków. Pierwszy teledysk jaki został zrealizowany by promować mixtape "Bars On Me" został nakręcony do tytułowego kawałka. Ciekawy, orientalny bit i Chris będący ciekawym raperem to świetne połączenie. Warte sprawdzenia, nie tylko ten kawałek, ale i cały mixtape o którym pisaliśmy wcześniej

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-12 12:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 0)

Chris Webby feat. Kid Ink & Bun B - Wait A Minute (Official Video)

Chris Webby to raper, po którym wiem czego się spodziewać. "Bars On Me" nie zawiodło oczekiwań, a "Wait A Minute" jest świetnym przykładem na to, że Webster potrafi wysmażyć dobry numer. Udzielający się gościnnie Kid Ink i Bun B dorzucili po swojej cegiełce, co zaowocowało naprawdę solidnym bangerem.

dodano: 2012-10-04 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 2)

Chris Webby to z pewnością jeden z ciekawszych podziemnych raperów jacy pojawili się na scenie w przeciągu kilku lat. Autor świetnego według mnie mixtape "The White Noise LP" wraz z końcem września puścił do sieci swój najnowszy mixtape, który zapowiada nam się na jego najlepsze dotychczasowe dzieło.


Zaprosił Method Mana, Buna B, Kid Inka, Jona Connora, Prodigy'ego, czy Emilio Rojasa. Hostuje go DJ Drama. Czy trzeba jeszcze jakoś zachęcić was do sprawdzenia tego materiału? Wielbiciele Maca Millera powinni być zadowolenia w stu procentach. W rozwinięciu odsłuch oraz download.

Tagi: