miejski sort

miejski sort

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-09 21:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Dziś dotarły do nas smutne wieści - nagle i niespodziewanie zmarł Kłyza, reprezentant składu Miejski Sort. O tragedii poinformował Dudek, współtworzący formację MS.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-23 15:29 przez: Anonim (komentarze: 13)

Kilka dni temu pisaliśmy Wam o wypowiedzi AK-47, który nazwał wydawcę swojego debiutanckiego albumu, label Pro Rec (wcześniej Proper Rec) złodziejską firmą, która okradła go z pieniędzy. Krytyczne komentarze w stronę wytwórni posypały się też ze strony Dudka i Miejskiego Sortu oraz HDS'a. Dziś związane z tym oświadczenie opublikował Pro Rec, a szybko odpowiedział na nie HDS.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Obejrzeć można już pierwszy teledysk, promujący solowy album Romana Bosskiego, zatytułowany „TheRapYa Szokowa Dozwolona Od Lat 18". Video do kawałka „Nie zapomnij”, z gościnnym udziałem Miejskiego Sortu, zostało zrealizowane podczas Festiwalu Tajne Komplety w Krakowie. – Klip w konwencji koncertowej to nie tylko uwiecznienie samego wydarzenia, ale również ukłon w stronę licznie zgromadzonej krakowskiej publiki – mówi Roman Bosski. Najnowszy album rapera ukaże się 12 kwietnia nakładem Proper Records.