Michrus Dixon37

Michrus Dixon37

dodano: 2018-03-09 12:56 przez: Step Records (komentarze: 0)

W dniu premiery albumu Michrus Dixon37 "Władcy Swoich Cieni", Step Records przedstawia szósty teledysk promujący ten album. W utworze "Ursynowski styl" gościnnie udzielili się Rest i Kafar, a za jego produkcję odpowiada Ślimak. Video to dzieło ekipy Bornvision. Od dzisiaj płytę "Władcy Swoich Cieni" znajdziecie w dobrych sklepach muzycznych oraz na stronie www.preorder.pl
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-23 14:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Otrzymujemy piąty teledysk promujący album Michrusa Dixon37 pt. "Władcy Swoich Cieni". W numerze "Non Stop" gościnnie udzieliili się Ero JWP i Jano PW, a za produkcję odpowiada Poszwixxx. Całość swoimi skreczami ubarwił DJ Gondek, a video to dzieło ekipy Bornvision.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-09 13:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Step Records przedstawia trzeci teledysk promujący album Michrusa pt. "Władcy Swoich Cieni". Za produkcję utworu "Na słuchawce bit" odpowiada Ayon, a całość skreczami ubarwił DJ Gondek. Video to dzieło ekipy Recidivist Films.

kategorie:
dodano: 2018-01-27 11:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po bardzo dobrze przyjętym pierwszym teledysku do numeru "Ten Rap" Michrus DIXON37 nie zwalnia tempa.Gospodarza na albumie wsparli: Bezczel, Major SPZ, Ero JWP, Jano PW, Dudek P56, TPS ZDR i Rogal DDL. Dla fanów składu DIXON37 stylu również mamy dobrą wiadomość - na płycie nie zabrakło oczywiście kolegów Michrusa z macierzystego składu, którzy pojawią się z nim w utworze pt. "Ursynowski styl". Dodatkowo, oprócz raperów, w jednym z numerów usłyszymy młodą i utalentowaną wokalistkę Kamilę Jakończuk.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-01-26 16:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Po bardzo dobrze przyjętym pierwszym teledysku do numeru "Ten Rap" Michrus DIXON37 nie zwalnia tempa. Już dzisiaj prezentuje okładkę nadchodzącego albumu "Władcy Swoich Cieni" wraz z tracklistą i gośćmi.