Mama Selita

Mama Selita

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-07 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Elektroniczne i przestrzenne brzmienie połączone z klimatycznym rapem to efekt współpracy Igorilli, producenta No Echoes i wokalistki Kasi Gede. Nowy singiel “Biel”  powstał w trakcie snowboardowego wyjazdu do szwajcarskiego Veysonnaz. Efekt, w postaci klimatycznego klipu, znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: News, Rock, Teledyski, Video, Patronaty
dodano: 2014-11-24 12:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Zespół Mama Selita opublikował teledysk do kolejnego singla z płyty „Maratończyk”. Klip jest zapisem tegorocznego koncertu grupy na festiwalu Przystanek Woodstock i powstał do numeru p.t. "Just do ID". Znaną z żywiołowych występów na żywo formację będzie można usłyszeć podczas Europejskich Targów Muzycznych CJG, już w najbliższą sobotę 29 listopada w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Ponadto możecie zapoznać się z Naszą recenzją "Materialistów" tutaj, a klip znajdziecie w rozwinięciu.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje, Rock
dodano: 2014-11-07 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Jest czad i to jaki! Mama Selita po dwóch latach od swojego pierwszego wydawniczego dziecka p.t. "3,2,1...!" powraca z "Materialistami" i robi rozpierdalające wrażenie dźwiękowe. To nie jest w żadnym wypadku przełożona na polskie warunki hybryda Red Hot Chili Peppers, Rage Against The Machine czy Limp Bizkit, jak dało się przeczytać gdzieniegdzie wśród opinii hulających w sieci. Dostajemy bowiem na tacy dojrzałych muzyków z charyzmatycznym Igorillą na czele, którzy swoimi piosenkami porwą ludzi na koncertach do mocnego pogo, wjadą z buta do rozgłośni radiowych i z pewnością nie pożre ich ów materializm, tudzież czająca się zewsząd komercyjność.

video
dodano: 2014-10-06 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nadszedł dzień premiery najnowszej płyty zespołu Mama Selita pt. „Materialiści”. Wyjątkowo zaprojektowana poligrafia albumu kryje w sobie bonus – specjalną wlepkę z elementem grafiki „Materialistów” (instrukcja obsługi poniżej). Dzisiaj prezentujemy również teledysk do singla „Maratończyk”. Album ukazał się pod szyldem niezależnej wytwórni Fonobo – sublabelu firmy MTJ.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Rock, Patronaty
dodano: 2014-09-22 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ruszył preorder najnowszej płyty zespołu Mama Selita pt. "Materialiści". Album można zamawiać poprzez stronę Wytwórni Muzycznej MTJ www.mtj.pl, www.empik.com oraz na www.itunes.com. Nabywcy fizycznej wersji albumu otrzymają album 3 dni przed oficjalną premierą, która ma miejsce 6 października 2014. Poniżej także link do promomixu płyty.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-09-02 18:11 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już 18 października GrubSon, Jamal oraz Mama Selita zawitają na scenie Stodoły na wspólnym występie!

BILETY:
Do 25.09 - 47 pln (stojące), 67 pln (balkony)
Od 26.09 – 54 pln (stojące), 74 pln (balkony)
Do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Info: https://stodola.pl/koncert-56673-GRUBSON__JAMAL___MAMA_SELITA.htm#.VAXqL...

dodano: 2014-08-19 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Przedstawiamy najnowszy singiel zespołu Mama Selita - „Maratończyk”. Jest to kolejny po „Godzillove” i „Na pół” utwór zapowiadający nowy album warszawskiej formacji. Płyta „Materialiści” ukaże się 6 października 2014, nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ.

Tagi:
video
dodano: 2013-06-07 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Mama Selita - Godzilove

Prezentujemy klip do utworu "Godzilove" łączącego różne klimaty i rytmy zespołu Mama Selita, którego liderem jest współtworzący również projekt Polskie Karate Igorilla. Za jego realizację odpowiada Exformers.com.

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2013-02-22 10:13 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

23 lutego w warszawskim klubie Chwila zagra ubiegłoroczny debiutant, zespół Mama Selita. Koncert odbędzie się prawie dokładnie rok po premierze pierwszego krążka zespołu zatytułowanego ”3,2,1…!”.  Po roku od debiutu zespół zagra materiał, który ma znaleźć się na kolejnej płycie.

kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Rock
dodano: 2012-12-04 15:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Cztery miasta, cztery koncerty, czterech kumpli i cztery nowe piosenki, czyli 4 x 4 w najlepszym wykonaniu. 
Mama Selita pracowity rok 2012 zamknie czterema koncertami, na których będzie można posłuchać nie tylko utworów z albumu „3,2,1,,,!”, ale także zupełnie nowych piosenek, które mają znaleźć się na kolejnej płycie zespołu. Czy powtórzą popularność singla "Brudne Bomby"?

video
dodano: 2012-10-14 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Mama Selita - Mistrzyni Kamuflażu

Mama Selita przedstawia najnowszy teledysk do utworu pochodzącego z płyty „3,2,1…!”  Klip powstał do promującego album trzeciego singla zatytułowanego „Mistrzyni Kamuflażu”. Tym razem zespół postawił na fabularną historię. Co może się zdarzyć, gdy trzech głodnych mocnych wrażeń młodych mężczyzn zechce zrobić coś szalonego? Melanż, który wymyka się spod kontroli, namiętność i rywalizacja – wszystko to zostało sportretowane w nowym klipie Mama Selita.

Tagi:
kategorie: Audio, Funk, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-06-14 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
Funkowo-rapowy kolektyw Mama Selita od dawna wyróżnia się w warszawskim podziemiu, grając energetyczne i wciągające koncerty, które potrafią rozbujać i zainteresować naprawdę zróżnicowaną publiczność.

"Zły Chłopak" to singiel, zapowiadający debiutancką płytę zespołu zatytułowaną "3, 2, 1...". Numer, który zarejestrowano w warszawskim studiu S7, zmiksował Marcin Bors ? jeden z najbardziej popularnych polskich producentów, odpowiedzialny za sukces ostatnich płyt takich artystów jak: Myslovitz, Brodka, Hey czy Katarzyna Nosowska.