Mama Selita świętuje rocznicę debiutu

wydarzenie
dodano: 2013-02-22 10:13 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

23 lutego w warszawskim klubie Chwila zagra ubiegłoroczny debiutant, zespół Mama Selita. Koncert odbędzie się prawie dokładnie rok po premierze pierwszego krążka zespołu zatytułowanego ”3,2,1…!”.  Po roku od debiutu zespół zagra materiał, który ma znaleźć się na kolejnej płycie.


 -To bardzo miłe uczucie wrócić po roku od debiutu i premierowego koncertu do tego samego klubu. Pewnie powinna być to okazja do jakiś podsumowań i wspominek, ale ja bardziej patrzę w przyszłość. Jaram się nowym materiałem i nie mogę się doczekać kiedy będziemy mogli pokazać go publiczności. Najpierw na żywo, a później w formie krążka. Nowa płyta to będzie petarda. Nowe kawałki są bezkompromisowe, bez zbędnego zamulania. Fajnie spojrzeć na listę miejsc gdzie zagraliśmy po „3,2,1…!”, ale zdecydowanie bardzie interesuj mnie to co przed nami. – mówki Herbert Makuch, basista zespołu.

Album Mama Selita „3,2,1…!” ukazał się 18 lutego 2012r. nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Za ostateczne brzmienie płyty odpowiedzialny jest Marcin Bors laureat Fryderyka, znany ze współpracy z Kasią Nosowską, Myslovitz i Moniką Brodką.

Koncert Mama Selita
Data 23 lutego 2013
Ul.Ogrodowa 31/35
Start imprezy 21:00
Wjazd: 15/20zł


Mama Selita Facebook – fb.com/mamaselita

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>