Madonna

Madonna

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2015-02-05 21:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

Wielkimi krokami zbliża się nowy album niekwestionowanej ikony popu - Madonny. Opatrzony intrygującą, lekko.... niepokojącą? okładką album Rebel Heart w sklepach ukaże się już 6 marca. Na nowym albumie Królowej, jak już wcześniej informowaliśmy, usłyszymy produkcje m.in. od Kanye Westa (który wyprodukował track "Illuminati"), Diplo, czy DJ'a Dahi, a także gościnne występy Nicki Minaj, Nasira Jonesa i Chance'a the Rappera.... Ciekawe kooperacje, nie sądzicie? Najlepsze, że możemy je już przesłuchać - oba kawałki w tym tygodniu pojawiły się w Sieci! Check it out.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2015-01-20 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

56-letnia królowa popu wydaje swój trzynasty album Rebel Heart. Krążek zawierać będzie 19 numerów, a oprócz samej wokalistki pojawią się na nim tacy goście jak Nas, Nicki Minaj, czy Chance The Rapper. Jakby tego było mało u boku Chance The Rappera pojawi się równiez Mike Tyson, przez co numer "Iconic" jest tym najbardziej wyczekiwanym. W sieci jest już dostępny singiel "Illuminati" wyprodukowany przez Kanye Westa (odsłuch w rozwinięciu).

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, Profile
dodano: 2011-12-03 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 11)


"Mieszkałem w Queens, a moja ksywka wzięła się stąd, że miałem strasznie dużo czterdziestek piątek. Tak dokładniej... Chodziłem po domach i pytałem się ludzi czy nie mają jakichś czterdziestek piątek. W końcu miałem ich tyle, że mogłem określić się królem czterdziestek piątek". Winylowe ciastka odtwarzane w tempie 45 obrotów na minutę w domu Marka Jamesa, znanego później jako DJ Mark The 45 King, służyły nie tylko do delektowania się muzyką innych artystów, ale również do tworzenia swoich kompozycji. Wokół nich z kolei zaczęli zbierać się MC's, którzy chcieli nawijać i potrafili robić to znacznie lepiej niż inni.

Dla wielu z was ""DJ Mark The 45 King" i "Flavor Unit" mogą nie kojarzyć się z niczym, ale... Czy pamiętacie, że w późniejszym okresie swojej kariery Mark James, który od pewnego czasu posługuje się skróconą ksywą, jako 45 King wyprodukował dwa piekielnie ważne single końcówki XX w - "Stan" Eminema i "Hard Knock Life" Jaya-Z? Czy wiecie, że w szeregi ekipy wchodzili nie tylko kojarzeni dziś znacznie mniej Lakim Shabazz, Chill Rob G czy Apache, ale również Queen Latifah, Freddie Foxxx, Naughty By Nature czy Black Sheep?