Kaspe

Kaspe

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2016-06-27 12:14 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Przed wami nowy klip od reperezentanta łódzkiego podziemia - Kaspe. Powyższy track to celebracja tytułowego "wygrywania życia". W utworze został wykorzystany bit z kawałka "Chimes" Hudsona Mohawke'a. W teledysku występuje uprawiający maratony Woskul, który ostatnio przebiegł 82-kilometrowy Bieg Rzeźnika.

Tagi:
video dnia
dodano: 2015-08-20 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Dlaczego: Na kanale ProstoTV pojawił się finalny efekt zeszłorocznej akcji "Nagraj z nami Hymn Hip Hop Kempu". Wszystkie wersy zostały zarejestrowane podczas ostatniej edycji festiwalu w mobilnym studiu SoundsOfStreet. W kempowej kabinie stanęli: Solar, Proceente, Kuba Knap, Ego z ekipy Kontrafakt, PawOnes oraz pięciu zwycięzców z konkursu na najlepszą zwrotkę: Bonez, Rewers, Kaspe, Szary, Peus. Wszystko to na bicie Lanka. Skrecze do numeru zrobił DJ Drewniane Palce. Za teledysk odpowiedzialna jest ekipa Kadry Niespokojne.

video
dodano: 2014-04-04 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Kaspe to pochodzący z Łodzi raper. W tym roku wydał darmowy mixtape, na którym próbuje swoich możliwości na newschoolowych bitach. Wśród gości na płycie możecie usłyszeć m.in. Astka z Dwóch Sławów, Joteste i dawno nie słyszanego Wallesa. Klipem promującym to wydawnictwo jest "Łódzkie", gdzie obok gospodarza możecie usłyszeć wspomnianą połowę Dwóch Sławów, Joteste i Tezeta. W załączniku możecie zapoznać się również z odsłuchem całego mixtape'u. Zapraszam.

kategorie:
dodano: 2014-03-28 20:49 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Kaspe to raper z Łodzi. Ma za sobą m.in. epkę z Xeyosem i płytę z DJ Mixairem i Chmurą jako Nastaw Radio. Tym razem prezentuje się sam, na nowoczesnych bitach, wsparty m.in. przez innych łódzkich MC's: Astka z Dwóch Sławów, Joteste, czy Wallesa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-24 15:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 2)

Mieliście już parę razy okazję, aby sprawdzić twórczość rapera o ksywce Kaspe. Dla tych co nie kojarzą tego koleżki - reprezentuje on Łódź i nagrał epkę "Balony i Kokosy". Należy również do skladu Nastaw Radio, gdzie obok niego swoje talenty pokazują Chmura (producent) i DJ Mixair. Przed Wami nowy kawałek rapera z Łodzi o tytule "Może trocę grzeczniej?". W utworze wspomaga go MC z Ostrzeszowa - Gryph. Twórcą bitu jest Kulkey z Łodzi

Tagi:
dodano: 2013-02-24 21:53 przez: Jacek Kowalczyk (komentarze: 1)

Dwie ostatnie walki 1/8 to pojedynki z udziałem dwóch dobrze znanych zawodników. Mistrz WBW Czeski walczył z Mankiem a łódzki ninja-renegat Bonez z Kaspe.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-10-10 19:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 7)


Parę miesięcy temu, mieliście okazję obejrzeć na naszym portalu klip do utworu "Wolniej", reprezentanta łódzkiej sceny - Kaspe. Utwór ten pochodził z epki "Balony i kokosy". Powyższy teledysk to utwór promujący płytę trójki osób czyli Kaspe (rap), Chmura (odpowiedzialnego za muzykę) i DJ Mixair. Płytę Nastaw Radio pod tym samym tytułem można pobrać stąd. Klip został stworzony przez Just4FunProduction.