Karriem Riggins

Karriem Riggins

kategorie:
dodano: 2024-03-05 00:41 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Karriema Rigginsa i Madliba.

Tracklista:

01. Rubato Love
02. Stomping Gamay
03. Otis' Tambourine
04. ALL THINGS...
05. Anointed Soul
06. Karriem's Bolero
07. JMU's Voyage
08. Six 8ight (Interlude)
09. The Clappers Cousin
10. Massamba Afundance
11. e11even (interlude)
12. WITH YHWH LOVE.
13. Boppin'
14. Seven Mile to Oxnard

kategorie:
dodano: 2018-03-31 19:42 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Wspólny debiutancki projekt tria w składzie Common - Karriem Riggins - Robert Glasper. Coś dla fanów jazzującego brzmienia i świadomego, zaangażowanego rapu.

Odsłuch całości 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-07-22 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Znajdą się tacy dla których nowy album Gangsta Gibbsa - "ESGN", będzie zbyt mocno przesiąknięty dzisiejszą wizją hardkorowego, ulicznego rapu i trapami we wszelkich odmianach. Niektórzy z niecierpliwością będą czekać na zapowiadany od dłuższego czasu wspólny album rapera z Gary w stanie Indiana z Madlibem, którego przestawiać chyba nie muszę. Właśnie dostaliśmy nowy numer, w którym gościnnie pojawia się człowiek o wielu talentach, DJ, perkusista, kompozytor - Karriem Riggins. Recenzja "ESGN" już niebawem na stronie.

dodano: 2012-11-22 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Karriem Riggins to człowiek, który nie jest najbardziej rozpoznawalnym artystą, szczególnie w świecie hip-hopu. Zaczynał jako jazzowy perkusista grając m.in. z Rayem Hargrovem, potem dokładał swoją robotę na takie albumu jak "Welcome 2 Detroit" Dilli, "Like Water For Chocolate" Commona, "Right About Now" Kweliego, "New Amerykah" Eryki Badu czy "Phrenology" Rootsów. Swój hip-hopowy warsztat Riggins daje się pokazać na swojej nowej instrumentalnej produkcji wydanej w Stones Throw - "Alone Together". Klip do "Summer Madness" jest bardzo pomysłowy, ale polecam wam oglądać go do końca, bo dopiero od połowy zaczyna się jam session przy neonie z napisem "Detroit" i wtedy robi się najciekawiej. Klip możecie obejrzeć w rozwinięciu posta. Niesamowite.