Jadin Shropshire

Jadin Shropshire

video
dodano: 2021-05-01 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Dumnie reprezentujący Brooklyn i tamtejszy styl nawijki raper Amari Mar, z którym mieliśmy okazję spotkać się w Nowym Jorku w 2018 roku, wydał niedawno swój najnowszy krążek. "Grand Rising" to inspirowany złotą erą lat 90. i boom-bapowym brzmieniem album oparty na soulowo-jazzowych samplach, pełen przemyślanych, stawiających na przekaz i technikę tekstów gospodarza. Gościnnie na mikrofonie wsparli Amariego m.in. kalifornijski wymiatacz Fashawn oraz J Nolan. 

dodano: 2013-05-30 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Niedawno publikowaliśmy pierwszy teledysk promujący drugie solowe wydawnictwo Jadina Shropshire'a. Teraz mamy dla was cały album utalentowanego MC i producenta rodem z Baltimore - "The Yearning".

Soulowo-jazzowe sample, brudne bębny i osobiste teksty tworzą razem bardzo klimatyczny, wyluzowany album, który powinien przypaść do gustu między innymi fanom eastcoastowego, czerpiącego inspiracje ze złotej ery brzmienia. Całość do odsłuchu i pobrania w rozwinięciu.

dodano: 2013-05-03 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jadin Shropshire - Remember

Jadin Shropshire to 25-letni MC/producent pochodzący z Baltimore a mieszkający obecnie w Highland w stanie Nowy Jork. Za niecały tydzień, 10 maja, ukaże się drugi w dorobku artysty solowy album "The Yearning" a teraz dostajemy pierwszy singiel promujący krążek. "Remember" to świetny, klimatyczny numer oparty na spokojnym samplu i brudnych, płynących bębnach. Szczerą, refleksyjną nawijkę gospodarza dopełnia bardzo dobrze zrealizowany teledysk. Numer do ściągnięcia w mp3 pod TYM linkiem.