Amari Mar

Amari Mar

video
dodano: 2021-05-01 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Dumnie reprezentujący Brooklyn i tamtejszy styl nawijki raper Amari Mar, z którym mieliśmy okazję spotkać się w Nowym Jorku w 2018 roku, wydał niedawno swój najnowszy krążek. "Grand Rising" to inspirowany złotą erą lat 90. i boom-bapowym brzmieniem album oparty na soulowo-jazzowych samplach, pełen przemyślanych, stawiających na przekaz i technikę tekstów gospodarza. Gościnnie na mikrofonie wsparli Amariego m.in. kalifornijski wymiatacz Fashawn oraz J Nolan. 

dodano: 2014-04-27 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Amari Mar to reprezentujący nowojorski Brooklyn raper, hołdujący klasycznym tradycjom i inspirowany twórczością takich legend jak Kool G Rap, Rakim, Nas i LL Cool J. Jakiś czas temu MC wypuścił swój drugi mixtape "Da God Must B Krazy", nawiązujący do filmu "The Gods Must Be Crazy" z 1980 roku.

Charakterystyczny nowojorski akcent i vibe, przywodzące na myśl lata 90. a okazjonalnie nawet 80. bity i przemyślane teksty tworzą z całości solidne wydawnictwo, które powinno przypaść do gustu fanom starej, Eastcoastowej szkoły. Odsłuch i download w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2013-05-30 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Niedawno publikowaliśmy pierwszy teledysk promujący drugie solowe wydawnictwo Jadina Shropshire'a. Teraz mamy dla was cały album utalentowanego MC i producenta rodem z Baltimore - "The Yearning".

Soulowo-jazzowe sample, brudne bębny i osobiste teksty tworzą razem bardzo klimatyczny, wyluzowany album, który powinien przypaść do gustu między innymi fanom eastcoastowego, czerpiącego inspiracje ze złotej ery brzmienia. Całość do odsłuchu i pobrania w rozwinięciu.