Hurragun

Hurragun

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-10 23:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hurragun - Nie patrz w dół (prod. Dj Rezumé)

To jest klip zespołu Hurragun do utworu "Nie patrz w dół". Promuje on nadchodzący album, którego premiera odbędzie się w kwietniu 2019. Kierujemy swoją muzykę do wszystkich, którzy cenią sobie organiczne brzmienia i treści, które zostają w nas na dłużej niż jedno przesłuchanie.

Hurragun

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-10 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hurragun - Pod prąd (prod. Dj Rezumé)

Boom bap still active! Czyli mocne klasyczne uderzenie z Częstochowy.

Tagi:
video
dodano: 2012-12-20 14:00 przez: Anonim (komentarze: 4)

Hurragun - Kilka słów prawdy (rap z przekazem)

Hurragun znów wieje i powraca na wosku, nakładem Blunted Astronaut Records. Z tej okazji otrzymujemy najnowszy klip.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-11-28 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 16)

DOD (Kaszalot, Zawodnik) feat. Hurragun Crew (Wojtas, Sensi, Tytson) & Liroy - So Wat U Wonna Do?

Mało brakowało, a w całym rozgardiaszu naszych młodowilczych imprez przegapilibyśmy nowy klip Zawodnika i Kaszalota (jako DOD) w którym gościnnie pojawili się Wojtas, Sensei i Tytson czyli Hurragun oraz Liroy. "So Wat U Wanna Do?" to powrót do korzeni rapu, także polskiego, klip z gościnnym udziałem Dariusza Michalczewskiego, świetne ujęcia i bardzo bujający track. Szkoda byłoby przegapić coś takiego.

 

video
dodano: 2011-11-21 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Hurragun to bez wątpienia jeden z ciekawszych tegorocznych projektów. Korzenny, nawiązujący do pierwszych produkcji Cypress Hill, Funkdoobiest, D.I.T.C. czy członków Def Squadu i przywołujący oldschoolową jazdę wyjątkowo wiernie, zarówno jeśli chodzi o brzmienia jak i tematykę. Z Wojtasem, Sensim, Tytsonem, Mżawskim i DJ-em Lemem rozmawialiśmy przed koncertem w warszawskim klubie Tabu.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-10-22 19:30 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 16)
Dobrze, że od każdej reguły występują wyjątki. Gdyby nie to, płytę Hurragunu musielibyśmy zakwalifikować do wyjątkowo nieudanych.

Na "Hurrap" rapuje trzech typów (Wojtas, Sensei, Tytson), a żaden z nich nie potrafi przykuć uwagi tekstami na więcej niż cztery wersy. Dlaczego więc krążek wciąga na długie godziny?


kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-06-05 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)


"Pamiętasz rap z kaset? Surowe bębny, bujający bas, brudne sample? Raperzy, dla których wyznacznikiem była oryginalność i własny styl? Dj, który doprawiał całość szelestem z winyli? '92, '93, '94, '95?
2011. Mamy to."

Oto informacja załączona do promovideo zapowiadającego album projektu Hurragun. Hurragun to 5 osób. W tym 3 raperów: Wojtas (ex. WYP-3), Sensi (m.in. Viape z Haemem) i Tytson. Bity ogarnia Mżawski, a skrecze Dj Lem. Płyta planowana jest na jesień.