Hit Boy

Hit Boy

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-08-22 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Pamiętacie jeszcze kawałek "Throw Some D's"? Aż nie chce mi się wierzyć, że minęło już ponad 7 lat od jego wydania. Numer ten w 2007 roku był ogromnym hitem i doczekał się wielu remixów (i to nie byle jakich, ponieważ nawet od samego Andre 3000). Nie wiadomo czemu, ale bardzo krótko trwała dobra passa Rich Boya. Na krótko po wydaniu debiutanckiego albumu raper z Alabamy kompletnie zniknął ze sceny. Na przestrzeni kilku ostatnich lat było kilka cichaczem wypuszczonych mixtape'ów i luźnych numerów, ale dopiero teraz widać, że Rich Boy chce wrócić do mainstreamu. I wraca w dobrym stylu. Na nowy utwór zrekrutował on do gościnnej zwrotki Game'a, natomiast produkcją zajął się Hit Boy. Nie ma jeszcze informacji, czy "Ridin' Thru My City" zapowiada nowy projekt od 30-letniego już rapera, ale głupim posunięciem byłoby niewykorzystanie obecności na tracku tak znanych i szanowanych postaci jak Game i Hit Boy. "Ridin Thru My City" możecie przesłuchać w rozwinięciu.

dodano: 2014-05-28 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Hit Boy, czyli słynny producent odpowiadający za bity m.in. w "Goldie" A$AP Rocky'ego, "Niggas In Paris" Jay Z i Kanye Westa czy "Backseat Freestyle" Kendricka Lamara udziela się również na płaszczyźnie czysto raperskiej. Jest liderem kolektywu HS87, w którego skład wchodzą też B Mac The Queen, B. Carr, Audio Push, K. Roosevelt, Kent M$ney oraz N. No. Ich mixtape "All I've Dreamed Of" został bardzo przyjęty przez publiczność, więc zainspirował on całą ekipę do stworzenia pełnoprawnego albumu. Tym sposobem dostaliśmy projekt "We The Plug", który oczywiście od strony producenckiej został genialnie zaaranżowany przez Hit Boya, a wśród gości można znaleźć takie ksywki, jak Kurupt, Nipsey Hussle, Kid Cudi, Rich Boy czy Young Dro. Pełny odsłuch albumu zaprezentowany dzięki Interscope poprzez Spotify możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie:
dodano: 2014-05-27 14:17 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Hit Boy, czyli słynny producent odpowiadający za bity m.in. w "Goldie" A$AP Rocky'ego, "Niggas In Paris" Jay Z i Kanye Westa czy "Backseat Freestyle" Kendricka Lamara udziela się również na płaszczyźnie czysto raperskiej. Jest liderem kolektywu HS87, w którego skład wchodzą też B Mac The Queen, B. Carr, Audio Push, K. Roosevelt, Kent M$ney oraz N. No.

Tagi:
video
dodano: 2014-03-13 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Rockie Fresh Ft. Hit Boy - What Ya Used To (Official Video)

Kolejny klip do "Self Made vol.3", czyli "What Ya Used To" Rockiego Fresha już raczej nie ma za zadanie promować albumu składu Maybach Music Group, a bardziej wspomnianego młodego rapera z Chicago. Rockiego w utworze wspiera producent/raper Hit Boy, a video, które jest zrobione w letnim klimacie, miejmy nadzieję, zapowiada jakiś nowy materiał od twórcy świetnych mixtape'ów "Electric Highway" czy "Driving 88".

dodano: 2012-08-18 14:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)


Hit-Boy - Old School Caddy (feat. KiD CuDi) (2012)

Dlaczego: Ponieważ niedawne "HITstory" Hit-Boy'a pokazało, że jednoczesne zajmowanie się produkcją i rapem, nie musi wcale się wzajemnie wykluczać. Hit zarówno ja jednej jak i drugiej płaszczyźnie wypada świetnie a numer "Old School Caddy" z gościnnym udziałem KiD CuDi'ego to jedna z kilku perełek z ww. wydawnictwa.