High Definition

High Definition

dodano: 2014-06-30 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)
Prezentujemy długo oczekiwany projekt Ciech & Mały Esz jako High Definition. Materiał został zrealizowany w Erem Studio przez Staszka Koźlika. Gościnnie na płycie pojawiają się Szybki Szmal, Numer Raz, Kfiat, Pjus, Afromental, Flow oraz Natalia Majewska.  Muzykę wyprodukowali czołowi polscy beatmakerzy: Święty, Eten, Kazzushi, R.J. Majewski oraz Szogun, który odpowiada również za miks wokali. Całość zmasterował Marek Ołdak. Tracklistę, linki do odsłuchu i darmowego pobrania znajdziecie w rozwinięciu.
dodano: 2013-12-01 22:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 5)

Na stronie sklepu Aptaun wystartował preorder albumu "High Definition 2:Victoria i Pokój". Premiera materiału zbliża się wielkimi krokami. Dziś mamy okazję zaprezentować jego tracklistę, na której obok ksywki gospodarza możemy ujrzeć m.in. Zeusa, W.E.N.Ę. i Te-Trisa.

Diset o albumie pisze: "To nie jest zwykła płyta na którą producenci wysyłali "bity", ja nagrywałem "szesnastki" a goście "dorzucali swoje trzy grosze". To jest płyta gdzie każda sekunda jest dopracowana. Nawet jak Ci się wydaje że coś jest nie tak to wiedz że jest tak jak miało być. Za zdecydowaną większość BRZMIENIA (nie tylko BITÓW) odpowiada Michał Nerwus, dzięki któremu HD2 jest jedną z niewielu (jedyną?) rapowych płyt, która posiada producenta wykonawczego z prawdziwego zdarzenia". A więc chyba warto czekać. Sprawdżcie pełny spis utworów w rozwinięciu newsa a my przypominamy również, że Diset jest jedną z osób, na które głosować można w wyborach dwunastego Młodego Wilka.

dodano: 2010-06-07 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
Drogi czytelniku, jeżeli nie jarasz się na myśl o tym, że Devin The Dude przyjedzie do Polski są dwie możliwości: a) nie słyszałeś jego płyt b) jesteś zbyt spięty. 16 czerwca w warszawskim klubie The Fresh zagra człowiek, który robi taką muzykę jakiej chce się słuchać leniwie leżąc na wyrze w wakacyjne popołudnia.

Nie ma sensu przekonywać was do tego, że musicie być na Wawelskiej w następną środę. Ja nie będę, ale chłopaki z Alkopoligamii mogą i robią to w filmiku, który znajdziecie w dlaszej części posta. Zorganizowali zajebisty koncert i mam nadzieję, że tłok we Freshu sprawi, że to nie będzie ostatnie tego typu wydarzenie. Mobilizujcie ziomów, zamawiajcie bilety, szykujcie dojazd i wpadajcie do WWA!