Mes i Stasiak zapowiadają przylot Devina!

dodano: 2010-06-07 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
Drogi czytelniku, jeżeli nie jarasz się na myśl o tym, że Devin The Dude przyjedzie do Polski są dwie możliwości: a) nie słyszałeś jego płyt b) jesteś zbyt spięty. 16 czerwca w warszawskim klubie The Fresh zagra człowiek, który robi taką muzykę jakiej chce się słuchać leniwie leżąc na wyrze w wakacyjne popołudnia.

Nie ma sensu przekonywać was do tego, że musicie być na Wawelskiej w następną środę. Ja nie będę, ale chłopaki z Alkopoligamii mogą i robią to w filmiku, który znajdziecie w dlaszej części posta. Zorganizowali zajebisty koncert i mam nadzieję, że tłok we Freshu sprawi, że to nie będzie ostatnie tego typu wydarzenie. Mobilizujcie ziomów, zamawiajcie bilety, szykujcie dojazd i wpadajcie do WWA!

Mocno wierzę w to, że ta inwestycja się zwróci, a Polska po raz kolejny pokaże, że potrafi się kozacko bawić na tego typu koncertach. Usłyszeć takie "Mo Fa Me" czy "Fuck You" na żywo to jednak jest coś. Jeżeli usłyszę tam jeszcze "So Tired" z "Hi-Teknology 2" będę wniebowzięty. Do zobaczenia. Popkiller patronuje temu Hip-Hop Kemp Before Party. Zajaweczka!
kopernik
kurde no caly rok poza tym miesiacem nie mogli go zaprosic.. Stasiak akurat powinien wiedziec ze czerwiec do okres sesji,co wielu fanom Devina moze pokrzyzowac plany
orynbwoy
tradycyjnie. Kiedy by nie zaproszono kogoś do nas to komuś nie pasuje. Jak Ci tak bardzo zależy to nie możesz przyjść na dwie godzinki raptem na koncert? A jeżeli jesteś spoza W-wy to się uczyć 3x więcej w inne dni?
kopernik
Widzisz koleżko akurat jestem na takim kierunku i mieszkam na tyle daleko,że 3 razy wiecej w inne dni nie mógłbym się uczyć. Cóż trudno może jeszcze Devin wpadnie do WWA lub na HHK. Pozdro
oj tam oj tam
Devin się nie uczył jak był w twoim wieku, tylko chodził na koncerty. Widać że nie jestes jego prawdziwym fanem, albo cie nie stać. Lepiej kup piątkę i wpadaj zjaramy się.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>