HIFI

HIFI

kategorie:
dodano: 2017-05-30 01:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Ludzie” to nowy album duetu HIFI, który jest esencją niepodrabialnej chemii artystycznej pomiędzy Dioxem i Czarnym.

Tagi:
dodano: 2017-05-12 12:25 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Dziś premiera albumu „Ludzie” autorstwa duetu HIFI, który jest esencją niepodrabialnej chemii artystycznej pomiędzy Dioxem i Czarnym. Na albumie nie ma rapowych gości. W jednym z numerów śpiewa Marysia Starosta – „Ostatni moment” z jej udziałem to jedna z pereł w koronie tego albumu. Krążek oskreczował zaś Falcon1 – DJ na co dzień związany z ekipą JWP/BC oraz jeden z gospodarzy ostatniego Prosto Mixtape’u. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę oraz link do odsłuchu materiału. Impreza premierowa odbędzie się natomiast już w środę w warszawskim klubie BAL - wstęp free.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-05-11 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

HIFI Banda przestała istnieć na rapowej scenie już jakiś czas temu. Zanim zaś stała się rozpoznawalna wśród całej rzeszy słuchaczy, stanowiła klasyczny duet MC/producent, o czym odbiorcy nie do końca mają świadomość (dopiero z czasem Hades z DJ Kebsem dołączyli do HIFI, tworząc Bandę). Do pierwotnego składu i nazwy - HIFI - postanowili wrócić Diox z Czarnym i nagrali "Ludzi". Przyznam się, iż bardziej czekałem na to, co zaprezentuje Czarny, aniżeli Diox. Umówmy się, ostatnie dokonania rapera nie były zbyt udane, a mam tu na myśli przede wszystkim nowoczesny lot pod postacią "Nowego Testamentu". Był do krążek, który sprawdziłem dosłownie kilkukrotnie i więcej do niego nie wracałem. Uzasadnione więc były moje obawy o poziom liryczny "Ludzi", jednakże w ostatecznym rozrachunku, na szczęście, pomyliłem się. Nie było, rzecz jasna, powodów do niepokojów w kontekście muzycznym, ponieważ Czarny to bez dwóch zdań czołówka polskich producentów muzycznych. Jaki jest ten krążek?

video
dodano: 2017-04-22 13:06 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Po teledysku do "Tylko raz" HIFI prezentują drugie video stworzone podczas amerykańskiego tripu. Tym razem Diox i Czarny zobrazowali utwór "Trochę więcej". Album "Ludzie" ukaże się na rynku 12 maja nakładem Prosto.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-23 17:22 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Amerykańska podróż Dioxa i Czarnego zaowocowała płytą "Ludzie", którą zapowiada klip do "Tylko raz". To pierwszy z trzech wideoklipów stworzonych podczas wyjazdu duetu. Zarówno numer, jak i cały projekt oskreczował DJ Falcon1. Album ukaże się 12 maja.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-16 18:34 przez: Kacper Szymański (komentarze: 8)

HIFI, czyli Diox i Czarny, reaktywując duet, w którym kilkanaście lat temu rozpoczęli swoją hiphopową podróż, wracając do korzeni własnej historii, dotarli ostatecznie aż do miejsca „gdzie to wszystko się zaczęło” – nie tylko dla nich osobiście, ale dla całej kultury hiphop. Przemierzyli Stany z zachodu na wschód, łącząc West Coast i East Coast, godząc zwaśnione niegdyś wybrzeża, pamięć o 2pacu z pamięcią o Notoriousie, Stary Kontynent z Nowym Światem. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-07-29 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

HIFI (Diox oraz Czarny) czyli element HIFI Bandy, spotkali się po długiej przerwie w studiu! Efektem współpracy jest kawałek „Świat na barkach”, który promuję składankę „Moja walka” inspirowaną filmem Sylwestra Latkowskiego „Moja Walka - Mamed Khalidov". Jak zapowiadają sami artyści spotkanie nie było okazjonalnie, wkrótce możemy spodziewać się więcej muzyki od duetu pod szyldem HIFI. Premiera ścieżki dźwiękowej „Moja Walka” zaplanowana jest na jesień tego roku. Wydawnictwo T1-Teraz.

Tagi:
dodano: 2011-03-21 15:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 9)

Frenchman prezentuje pierwszy klip do utworu "Będzie lepiej" z gościnnym udziałem Hadesa i Dioxa.

Mamy dla was tenże singiel a także tracklistę i promomix.