G.O.A.T.

G.O.A.T.

dodano: 2019-09-05 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Coraz bliżej do premiery kolejnej płyty Peji "G.O.A.T.", wyprodukowanej przez Magierę. Po klasycznej odsłonie pora na newschoolowo brzmiący singiel, w którym Rychu wskazuje swoje zasługi dla sceny i punktuje zachowania konkurencji. Nie brak mocnych linijek i rozliczeń postaw.

dodano: 2019-08-31 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Już w przyszłym miesiącu światło dzienne ujrzy najnowszy materiał Peji - nagrane wspólnie z Magierą "G.O.A.T." przedstawia własną interpretację klasycznego rapowego terminu rozwijanego jako 'Greatest of all time". W wydaniu Rycha oznacza 'Gnój oczywiście atakuje twardo'. Po serii singli poznaliśmy pełną listę gości na albumie.

kategorie:
dodano: 2019-08-18 22:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Parę słów o płycie:

"G.O.A.T. (Premiera 21/09/19) to album, którego preorder startuje już dziś! Pierwszy klip nie wcześniej niż na początku sierpnia. Za to przy starcie preorderu oddajemy Wam odsłuch jednego z utworów. Jak na razie tylko 5/6 gości na 14 zrealizowanych utworów co nie oznacza, że aż w 5/6 utworach. Procent nowej szkoły do klasyki podobnie jak przy 25_godzinach a nawet ciut mniejszy, bo jak dotąd tylko 3 utwory i kurwa jak na razie bez auto tune’a, wiec jak nie zaproszę jakiegoś małolata będę musiał zrobić to sam;)
A tak na poważnie trochę na tej płycie zaśpiewałem bez specjalnych ozdobników etc. Fajnie gdyby zagościł jeszcze ktoś z kim nie udało mi się jak dotąd pracować. Żałuję, że tak samolubnie potraktowałem materiał do tego stopnia, że nie ma więcej gościnek ale podczas urlopu powstanie jeszcze kilka kompozycji, wiec kto wie. W końcu najlepsze pomysły realizuję zawsze na leżaku;) Materiał do tłoczni planujemy oddać na miesiąc przed premierą tak żeby ze spokojem przygotować HIP HOP FEVER 2 - jest jeszcze 2 tygodniowe lądowanie baterii w Stanach (pozdro Gandi Ganda) i powrót na premierę albumu, koncert w Arenie i celebrowanie 43 urodzin wraz z pojawieniem się G.O.A.T. "

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-18 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Wprowadzenie" to intro nadchodzącego albumu Peji "G.O.A.T." (więcej info w naszym dziale Premier Płytowych) - na bicie produkujący całość Magiera a tym razem dostajemy soczyste uderzenie w klasycznym stylu.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-18 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Na jesieni czeka nas kolejny album Peji i Magiery zatytułowany "G.O.A.T." - potocznie skrót ten oznacza "Greatest of all time" a do hip-hopowego języka wprowadził go na dobre LL Cool J wydając krążek o tym samym tytule. Co oznacza "G.O.A.T." w wydaniu Rycha Peji? Raper wytłumaczył to prezentując okładkę i ukazując kulisy jej znaczenia.