Excuse My French

Excuse My French

video
dodano: 2013-11-18 21:15 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

French Montana - Once In A While (Official Video)

Wczoraj mieliśmy okazję przybliżyć Wam sylwetkę Maxa B, dziś prezentujemy klip, w którym usłyszycie go we wstępie, prosto zza kratek.. "Once In A While" to kolejny singiel promujący debiut "Excuse Me French" autorstwa French Montany. Powyższy kawałek otwiera to oto wydawnictwo. Premiera materiału miała miejsce 21 maja tego roku. Kto lubi bangery powinien tu znaleźć coś dla siebie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-08-27 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pod względem promocyjnym cała operacja "oficjalny debiut French Montany" rozegrana była wprost perfekcyjnie. Hitowe single z mocarną obsadą gości ("Pop That" z Drake'iem, Wayne'em i Rossem czy "Freaks" z półnagą Nicki Minaj), promocyjne wsparcie od dwóch wydawniczych kolosów (Bad Boy i MMG) i znak jakości Freshmana od XXL'a, zalew informacji i zwrotek (w trakcie miesiąca poprzedzającego premierę od ksywki Frencha nie dało się po prostu opędzić, info o nim pojawiało się praktycznie codziennie) w połączeniu z buńczucznymi zapowiedziami samego rapera o "płycie dekady" i świetnym przyjęciem ubiegłorocznego mixtape'u "Mac & Cheese 3" stanowiły dograną w najmniejszych detalach maszynkę ukierunkowaną na to, by otoczony uwagą i hype'em "Excuse My French" stał się jedną z ważniejszych premier roku. Jesteśmy już trochę czasu po premierze - jak więc efekt całej akcji?

video
dodano: 2013-01-21 12:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 2)

XXt01Ciu-h4#!

Wprawdzie French Montana większość swojej uwagi skupia obecnie na zapowiadanym na 16. kwietnia "Excuse My French", tj. debiutanckim longplayu urodzonego w stolicy Maroka 28-latka. ale znajduje również czas na promocję wydanego w ubiegłym roku mixtape'u "Mac & Cheese 3". Powyżej teledysk do utworu "Tic Toc" z gościnnym udziałem niejakiej Triny.