Etyka Pracy

Etyka Pracy

dodano: 2014-11-30 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Gdy widzę ostatnie sukcesy takich raperów jak Kuba Knap czy Kuban i słucham kolejnych przechodzących bokiem numerów Jota to mogę się tylko zastanawiać się "co by było gdyby polski słuchacz skumał na czym polega leniwe flow przed rokiem 2013". Jeden z najbardziej niedocenianych polskich MC i posiadacz wiecznie luźnego stylu prosto z 71 idzie wciąż swoim torem i po zapowiedziach odwieszenia mikrofonu na kołek wypuszcza jednak (całe szczęście!) kolejne EP. Do tego oznaczone numerem "01", co zapowiada, że na tym się nie skończy. Całość odsłuchacie poniżej, premiera na Popkillerze!

Tagi:
dodano: 2014-11-20 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy widzę ostatnie sukcesy takich raperów jak Kuba Knap czy Kuban i słucham kolejnych przechodzących bokiem numerów Jota to mogę się tylko zastanawiać się "co by było gdyby polski słuchacz skumał na czym polega leniwe flow przed rokiem 2013". Jeden z najbardziej niedocenianych polskich MC i posiadacz wiecznie luźnego stylu prosto z 71 idzie wciąż swoim torem i po zapowiedziach odwieszenia mikrofonu na kołek wypuszcza jednak kolejne EP. "Etyka Pracy" trafi do nas 30 listopada a dziś otrzymujemy nowy numer i dwa snippety.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-31 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapowiadał, że "Dzień I Noc Na Ziemi" (recenzja) będzie jego ostatnim albumem, ale na szczęście zmienił zdanie. Jeden z najbardziej niedocenianych polskich MC, wrocławski weteran Jot szykuje nowe wydawnictwo, które otrzymamy jeszcze w listopadzie!

Tagi: