Drumma Boy

Drumma Boy

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-18 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów ze Stanów uderzy wkrótce nowym mixtapem. Nie dajcie się zwieść tytułem, bo D Boy Fresh to oczywiście nikt inny jak Drumma Boy. Beatmaker do swojego nowego bangeru zaprosił Young Dolpha i Ike Milesa. Pod samym utworem "Bang Ya" na portalu soundcloud przeczytać możemy "WTMC3 is expected to release this July...". Pozostaje nam czekać na kolejny producencki album w wakacje.

video
dodano: 2013-11-25 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

W sieci pojawił się teledysk promujący mixtape "Clash Of The Titans" duetu stworzonego przez takich artystów jak DJ Paul i Drumma Boy. Gospodarzy w kawałku "Muscle So Strong" wspiera Crunchy Black. Wykonawcy pochodzący z Tennessee przygotowali mocne uderzenie. Sprawdźcie sami w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-26 18:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)
somethingelse

Dla wielu najlepszy żyjący raper, niesamowity tytan pracy, człowiek który mimo tego, że wciąż działa stricte niezależnie dotarł do naprawdę szerokiej publiki. Mowa oczywiście o Tech N9ne'ie. 41-latek z Kansas City już 30 lipca zaatakuje nas swoim trzynastym solowym albumem. Czego można się spodziewać po "Something Else"? Tego, że pan Yates znowu mocno nas zaskoczy.

Dosłownie kilka godzin temu swoją premierę miał utwór "See Me" - kolejny singiel promujący płytę. Na bicie Drumma Boya oprócz gospodarza możemy usłyszeć również Wiza Khalifę oraz B.o.B. Kolejny dowód na to, że Tech staje się mainstreamowy? Można na to patrzeć różnie, cieszy fakt że nie są powielane trendy, a sam Tech tworzy muzykę po swojemu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-04-23 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Echa 4/20 czyli międzynarodowego święta sympatyków ganji wciąż są słyszalne w nowych numerach ukazujących się m.in. za wielką wodą. Jednym z ciekawszych sztosów ukrytych za chmurką dymu nadleciał do nas z Południa, a dokładnie Memphis w stanie Tennessee.

Numer jest efektem współpracy jednej z największych gwiazd współczesnej sceny Memphis - producenta Drumma Boya i raperskiego duetu, który rozsławił miasto jeszcze w latach 90. - 8Ball & MJG.