Doe Or Die II

Doe Or Die II

video
dodano: 2021-08-24 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Tak, to prawda, zapowiadane od 2012 roku "Doe Or Die II" faktycznie się zbliża! Prezentowaliśmy Wam już szczegóły oraz singiel "The Wheel", który AZ nagrał razem z Jaheimem, ale teraz otrzymaliśmy do niego dość klimatyczny teledysk.

Tagi:
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-08-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

AZ zapowiadał "Doe or Die II" już w 2012 roku, potem miało ono ukazać się na 20-lecie debiutu w 2015 - jednak czas leciał i leciał, minęło 25-lecie debiutanckiego "Doe or Die"... i wreszcie wygląda na to, że doczekamy się jego części drugiej!

Legenda Nowego Jorku ogłasza swój pierwszy oficjalny album od 12 lat, chwilę po tym, gdy świetnym "King's Disease II" podzielił się jego kompan, Nas.

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-05-30 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

AZ - We Movin (Explicit)

Dlaczego: Dopiero co pisaliśmy o pierwszym singlu z nadchodzącego, dziewiątego już w karierze AZ solowego albumu "Doe or Die II", a raper atakuje już klipem do świetnie przyjętego kawałka. Statik Selektah zapewnił idealny podkład dla nawijki nowojorskiej legendy, a całość została opatrzona dobrze podkreślającym znaczenie tekstu, klimatycznym teledyskiem. Klasa.

video
dodano: 2013-04-21 23:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Na polski koncert AZ czekałem od momentu, gdy pierwszy raz usłyszałem "Life's A Bitch". Przez lata wydawało się to poza zasięgiem, a jednak - rok 2013 przyniósł aż cztery występy nowojorskiego wymiatacza w Polsce. My stawiliśmy się na warszawskim show, a po koncercie nie mogliśmy nie skorzystać z okazji przepytania jednego z naszych największych rapowych idoli i jednego z najbardziej niedocenianych MC w historii. O czym rozmawialiśmy z AZ?

dodano: 2013-03-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

AZ "Thank You" (Official Video)

"Keep your eyes open, I'm comin" mówi AZ na koniec tego klipu, co każe nam wytężać uwagę, bo wygląda na to, że "Doe Or Die II" rzeczywiście się zbliża. A pan Cruz mimo upływu czasu wciąż nie wychodzi z formy i prezentuje jedno z najlepszych flow w historii. Sprawdźcie jak radzi sobie na muzycznym kolażu przygotowanym przez DJ-a Doo Wopa.

Tagi: