AZ w końcu wyda "Doe or Die II"! Znamy singiel, gości i szczegóły

AZ zapowiadał "Doe or Die II" już w 2012 roku, potem miało ono ukazać się na 20-lecie debiutu w 2015 - jednak czas leciał i leciał, minęło 25-lecie debiutanckiego "Doe or Die"... i wreszcie wygląda na to, że doczekamy się jego części drugiej!

Legenda Nowego Jorku ogłasza swój pierwszy oficjalny album od 12 lat, chwilę po tym, gdy świetnym "King's Disease II" podzielił się jego kompan, Nas.Intrygująco wygląda lista gości i osób zaangażowanych w produkcję - AZ ogłosił bowiem takie ksywki jak Lil Wayne, Rick Ross, T-Pain, The Alchemist, Idris Elba, Conway the Machine, Dave East, Pete Rock, Bink, Buckwild, Kaygee, Heatmakerz, Rockwilder czy Baby Paul. Spory rozstrzał klimatów i pokoleń. Co z tego wyniknie?

Pierwszą próbkę otrzymujemy w postaci singla "The Wheel" z udziałem Jaheima na bicie Kaygee - mimo przerwy AZ nadal składa gęsto i technicznie, bawiąc się flow w starym dobrze znanym stylu. Poniżej ów singiel oraz nasz wywiad z AZ przeprowadzony przy okazji jego koncertu w Warszawie w 2015 roku oraz wcześniejszy wywiad z 2013 roku, gdy odwiedził Polskę po raz pierwszy.

Preorder "Doe or Die II" (niestety tylko w wersji cyfrowej) znajdziecie tutaj.

Tagi: 

Ruspect
Nie będzie na fizycznymi nośniku? Chyba ostatni krążek dmx ten wyszedł cyfrowo. To lepiej już posłuchać na you tube. To samo.
Miami stick drill
Ale dawno go nie słuchałem. Niezły wywiad z nim macie, oglądałem już dawno. Czekam w ch na numer z Lil Wayne.
immortal tech
Bardzo niedoceniony raper. Chociaż ostatnio słuchałem go z 10 lat temu to tworzył niesamowity klimat, aż sobie wrócę do tych czasów ehh

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>