Compton

Compton

wydarzenie
dodano: 2016-09-11 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

"I moje miasto złą sławą owiane" - mogliby powtórzyć za Peją raperzy z Compton, jak i z całego South Central. Serce światowego gangsta rapu i miejsce, w którym drugą najpopularniejszą rzeczą poza palmami jest przestępczość a najpopularniejsze kolory to te, których wolisz nie ubierać chcąc poruszać się bezpiecznie. Jedno z miejsc, od których starasz się trzymać najdalej jak to możliwe... ale jednocześnie jedno z miejsc, których nie wyobrażasz sobie pominąć przy okazji wizyty w L.A. Wypad do Kalifornii nie byłby bowiem pełen, gdyby nie zajrzeć na rejony kojarzone od lat z Dr. Dre czy Snoop Doggiem, w których „jak płachta na byka” działają zarówno kolor czerwony jak niebieski.

Tak, odwiedziliśmy Compton - a także całe South Central, włącznie z Crenshaw, Watts czy Long Beach. Tak, dreszczyk adrenaliny nas nie ominął.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-09 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

W oczekiwaniu na pełnogrający mainstreamowy debiut, Problem rzuca swoim fanom następny luźny singiel do sprawdzenia. Tym razem jest to utwór "Compton", czyli kolejna z serii dedykacji dla Hub City.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-03 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 10)

Mainstreamowy debiut Kendricka Lamara z pewnością znajdzie się w gronie dziesięciu najbardziej oczekiwanych pozycji tego roku. Premiera "good kid, m.A.A.d. city" została wyznaczona na 22 października a my otrzymaliśmy właśnie kolejny mocny singiel, promujący najnowszy album ze stajni Aftermath.