CeeLo Green

CeeLo Green

kategorie:
dodano: 2020-07-18 12:34 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy, szósty solowy album CeeLo Greena - legendarnego członka Goodie Mob. Tym razem w całości wyprodukowany przez Dana Auerbacha - wokalistę i gitarzystę The Black Keys.

SPRAWDŹ RESZTĘ CZERWCOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-30 19:26 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Nowy album Raekwona chyba trochę przepadł w natłoku tegorocznych wydawnictw. A szkoda, bo to to jedna z lepszych solówek Chefa i ciekawszych rapowych premier 2017. "The Wild" to podróż w czasie do dawnych dni w klasycznym nowojorskim stylu.

video
kategorie: R&B, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-21 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Genialny wokalista i członek Goodie Mob oraz Gnarls Barkley wypuścił w listopadzie swój najnowszy krążek "Heart Blanche" a teraz atakuje nowym teledyskiem do pochodzącego z niego numeru, który promować ma równocześnie film "Barbershop 3". "Working Class Heroes" to idealny motywator na początek tygodnia.

kategorie: News, Hip Hop Kemp
dodano: 2014-05-02 14:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Co roku w kempowych rozmowach w naszej redakcji przewija się wątek deficytu rapu z Third Coast na hradeckiej ziemi. W tym roku szczęśliwie line up uzupełnia niepowtarzalny, niezmiernie ekspresyjny reprezentant ATL, członek Goodie Mob i kolektywu Dungeon Family oraz duetu Gnarls Barkley - CeeLo Green! Jeśli znacie Cee-Lo głównie z hitowego "Crazy" wspomnianego Gnarls Barkley, to tak jakbyście nie znali go w ogóle, bo to tylko mała próbka tego, do czego zdolny jest ten wykręcony ATLien.

Począwszy od gościnnego występu w klasycznym "Git Up, Git Out" na "Southernplayalisticadillacmuzik" OutKastu, przez jedną z najlepszych płyt, jakie wyszły z Południa Stanów "Soul Food" Goodie Mob, późniejsze "Still Standing", debiutanckie solowe "Cee-Lo Green and His Perfect Imperfections" czy też niesamowite, ukazujące już w pełni wokalne możliwości i duszę soulmana Cee-Lo "The Lady Killer"... The list goes on. Zwiastuję ogień.

Tagi: