Bruiser Brigade

Bruiser Brigade

kategorie:
dodano: 2021-12-04 16:27 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Druga płyta jednego z kluczowy zawodników Bruiser Brigade, kolektywu, na którego czele stoi Danny Brown.

Tracklista:

recenzja
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2021-11-14 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Dobrych parę lat temu Danny Brown postanowił założyć wytwórnię. Nie, żeby była to jakaś duża wytwórnia, początkowo bardziej trampolina do wydawania jego ziomka Zelooperza. Dopiero ostatnimi czasy raper na poważnie wziął się za prowadzenie Bruiser Brigade Records. Zebrał paru MC's z Detroit: legendę tamtejszej podziemnej sceny Fat Raya, J.U.S'a oraz Bruiser Wolfa i po prostu zaczął wypuszczać ich materiały.

Debiut tego ostatniego "Dope Game Stupid" ukazał się, co prawda, w marcu, ale to najciekawsza pozycja z i tak już mocnej listy krążków tej trójki, a co za tym idzie, jedna z najbardziej oryginalnych hip-hopowych płyt tego roku.

dodano: 2012-09-24 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

W zasadzie, w tytule newsa jako autorów mixtape'u powinienem podać ekipę Bruiser Brigade, lecz faktem "przyciągającym" do tego wydawnictwa jest postać Danny'ego Browna. Otóż jest on członkiem ekipy o ww. nazwie, gdzie obok niego należą tam raperzy Dopehead, CHIP$, Chavis Chandler, TrplBlk Mandingo, Zelooperz oraz producent Skywlkr. W wielu źródłach podawany jest dopisek "Danny Brown presents..." dlatego też postanowiłem w tytulu umieścić właśnie Danny'ego jako autora. Pomijając to, najświeższe dziecko Browna i jego ekipy jest warte sprawdzenia. Wiecie, co robić.