Brudny Wosk

Brudny Wosk

dodano: 2015-03-06 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Prezentujemy utwór duetu Problem x Brudny Wosk p.t. "Przyklejony uśmiech", który zapowiada ich nadchodzący album p.t. "Zegar tyka LP". Produkcja ta to mieszanka wybuchowa pełna pokrętnych metafor i nietypowych sformułowań. Celne, gorzkie ale dojrzałe wersy Problema w towarzystwie pewnie brzmiących instrumentów i mocnych bębnów Woska tworzą spójną całość a urozmaicone i przemyślane aranżacje podkreślają treść przenosząc słuchacza w osobliwy świat artystów. Nie jest to łatwa płyta ale rzeczy podane na tacy nie smakują tak dobrze, jest niekonwencjonalna dlatego każdy kolejny odsłuch pozwali zrozumieć Ci więcej. Album zawiera 16 numerów, gościnnie Detal i Qba (Galeria), okładkę stworzył niezawodny Seba300! Singiel, jak i szczegóły dotyczące preorderu znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2015-02-09 12:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W sieci pojawił się drugi singiel promujący nadchodzący materiał lubelskiego duetu Problem/Brudny Wosk p.t. "Zegar Tyka LP". Tym razem do odsłuchu otrzymaliśmy numer "Reakcje", w którym gościnnie udzielił się Qba ze składu Galeria. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2015-02-01 13:57 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Prezentujemy utwór duetu Problem x Brudny Wosk p.t. "Naćpanna", który zapowiada ich nadchodzący album zapowiadający album "Zegar tyka LP". Materiał ten to miesznka wybuchowa pełna pokrętnych metafor i nietypowych sformułowań. Celne, gorzkie ale dojrzałe wersy Problema w towarzystwie pewnie brzmiących instrumentów i mocnych bębnów Woska tworzą spójną całość, a urozmaicone i przemyślane aranżacje podkreślając treść przenosząc słuchacza w osobliwy świat artystów. Nie jest to łatwa płyta, ale rzeczy podane na tacy nie smakują tak dobrze. Jest niekonwencjonalna dlatego każdy kolejny odsłuch pozwali zrozumieć Ci więcej. Album zawiera 16 numerów, gościnnie Detal i Qba (Galeria), okładkę stworzył niezawodny Seba300. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę materiału, a także odsłuch pierwszego singla.