Bone Thugs N Harmony

Bone Thugs N Harmony

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Video
dodano: 2021-12-05 12:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 12)

2 grudnia odbyło się kolejne wydarzenie z cyklu Verzuz. Tym razem do walki stanęły dwie legendarne supergrupy - Bone Thugs-N-Harmony i Three 6 Mafia. Na to wydarzenie czekało wielu fanów obydwu zespołów, tym bardziej, że w przeszłości składom nie do końca było po drodze. Warto przypomnieć, że Three Six Mafia swego czasu oskarżała Bone Thugsów o kradzież stylu.

Na początku nie obyło się niestety bez afery, bo po zagraniu przez Bonesów "Buddah Love", Bizzy Bone wywołał bójkę między ekipami. Oskarżył Three 6 Mafię o wyśmiewanie się z niego i rzucił mikrofonem w Gangsta Boo.

dodano: 2017-11-12 20:15 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 1)

Zgromadzeni podczas halloweenowego wieczoru w Warszawie hip-hopowi sympatycy, bawili się w towarzystwie wyjątkowego gościa z Chicago. Nie był nim jednak wyjęty rodem z horroru Candyman, który choć idealnie wpisałby się w aurę tego dnia, to pozostawiłby po sobie raczej krzyki przerażenia aniżeli ekscytacji. Obyło się bez psikusów, a polski głód rapu został tej nocy zaspokojony przez muzyczne słodycze, które zaserwował publice równie charyzmatyczny Saba. Ten młody artysta, mający na koncie występ na Najlepszym Rapowym Albumie 2016 roku, 31 października zagościł po raz pierwszy w naszym kraju, będącym jednym z przystanków jego europejskiej trasy koncertowej. Przy okazji wystepu Saby w klubie Smolna, nie omieszkaliśmy przeprowadzić z nim wnikliwej rozmowy, której efekty teraz prezentujemy.

dodano: 2011-11-08 19:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)
Moim zdaniem Krayzie Bone to posiadacz jednego z najlepszych, najbardziej melodyjnych i giętkich flow w rapie. Ever. Cały czas słuchając go nie mogę się nadziwić, jak tak można. Krayzie po prostu płynie po bitach, i robi to pięknie. Aż dziw, że tak często jest pomijany w różnych nieformalnych rankingach najbardziej utalentowanych MC's. Przecież ten gość to wymiatacz...

Właśnie dlatego postanowiłem przybliżyć Wam aż dwa klipy z jego dorobku.