Bitwa o Mokotów

Bitwa o Mokotów

dodano: 2016-06-12 16:00 przez: Jacek Adamiec (komentarze: 1)

Dzisiejszy odcinek adresowany jest przede wszystkim do wszystkich tych, dla których najważniejszym elementem bitewnego freestyle’u jest punchline. Starcie Ensona z Trzy-Sześciem z Bitwy o Mokotów 2008 to w odczuciu wielu moment przełomowy polskiego freestyle’u, który wyznaczył nową jakość w starciach punchlinerów i stał się wzorem, do którego dążą kolejni przedstawiciele freestyle’owców zaliczanych do grona „lirycznych morderców”.

dodano: 2011-05-26 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)
"11 czerwca 2011 roku, dzięki wsparciu Rady i Zarządu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, odbędzie się kolejna, czwarta już edycja Bitwy o Mokotów, organizowanej przez I-N-I ArtAgencję. Podobnie jak w zeszłym roku będzie ona współorganizowana i transmitowana przez Czwórkę - Czwarty Program Polskiego Radia.

Jako że jest to pierwsze w kraju "radio na wizji", tym razem transmisja przeprowadzona zostanie nie tylko w radiu (audio) i w internecie (audio + video) ale również w telewizji (audio + HD video) - Czwórka dostępna jest za pomocą satelity oraz najpopularniejszych platform cyfrowych i sieci kablowych w Polsce.