Bitamina

Bitamina

kategorie:
dodano: 2019-05-28 13:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowy album Bitamny to podróż do przeszłości ukrytej głęboko w korzeniach, które mimo tego, że są niewidoczne, mają duży wpływ na to co się dzieje nad ziemią. Jedno wynika z drugiego i odwrotnie. Na płycie można znaleźć więcej pytań niż odpowiedzi. To tak jakby Bitamina wzięła całą swoją dyskografię i wrzuciła do jednego wora, chcąc zobaczyć, co po zamieszaniu z niego wypadnie. Do współpracy zaproszony został Moo Latte, który skleił całość ogromną dawką swojej wrażliwości i talentu,  dodając własne kompozycje. Po raz pierwszy w historii zespołu pojawiają się znamienici goście – Grubson i Jarecki. Więcej jest znanego z płyty “Listy Janusza” i koncertów – Piotra, który przemycając poetyckość scala w jedność przekaz z muzyką.

video
kategorie: News, Premiery, Teledyski, Video
dodano: 2018-06-28 19:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Z radością prezentujemy nowe video z czwartej części kompilacji Flirtini: Heartbreaks & Promises! Teledysk powstał do świetnego utworu “Nikt” w wykonaniu Bitaminy i Dawida Podsiadło.

dodano: 2016-07-31 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Czy powroty do przeszłości są możliwe? Odpowiedź na to pytanie pomogła znaleźć mi wytwórnia Astigmatic Records, która niespełna miesiąc temu wysłała mi przesyłkę. Zawartością było winylowe wydanie albumu od Bitaminy - trio, którego wcześniej nie kojarzyłam i szczerze powiedziawszy, nie spodziewałam się zachwytów. Jednak muzyka ma to do siebie, iż potrafi zaskakiwać w najmniej oczekiwanych momentach i tak też było tym razem.