Audio Push

Audio Push

kategorie:
dodano: 2020-04-04 14:22 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Szalony duet z Kalifornii powraca ze swoją najnowszą EP, gdzie gościnnie możemy usłyszyć między innymi O.T. Genasisa, czy Erica Bellingera.

SPRAWDŹ RESZTĘ KWIETNIOWYCH PREMIER

 

Tracklista:

  1. Wassup 2
  2. Drip Drop
  3. Thankful ft. O.T. Genasis
  4. Guess Again
  5. Right Away ft. Eric Bellinger
  6. Securitas
Tagi:
wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2019-03-18 11:13 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już jutro w warszawskim klubie Miłość Kredytowa 9 w ramach kolejnej odsłony festiwalu WWW (World Wide Warsaw) 2019 wystąpi Bas, MC z nowojorskiego Queens i stały współpracownik J. Cole'a, reprezentujący jego label Dreamville. MC promować będzie swój zeszłoroczny album "Milky Way", który zadebiutował na 35 miejscu na liście Billboard 200. Szczegóły odnośnie wydarzenia i biletów w rozwinięciu - gorąco polecamy!

Dodatkowo na supporcie przed gwiazdą wieczoru wystąpią duet Audio Push, a także inny reprezentant Dreamville - raper Lute.

Tagi:
video
dodano: 2016-06-06 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Kalifornijski duet wydaje klip do "BBQ Spot", będącego częścią "The Stone Junction" EP - debiutanckiego projektu wydanego w należącej do Hit-Boy'a wytwórni HS87. Oktane i Price mówią o tym utworze: "Chodzi o stereotypy. Zawsze próbowano zaszufladkować naszą muzykę, ale my nie możemy tego zrobić - tworzymy w różnych stylistykach, bo pochodzimy z wielu różnych środowisk". Gościnnie na płycie pojawiają się Trae Tha Truth, Kap G, Jace oraz BMac The Queen.

video
dodano: 2013-09-15 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Audio Push - Shine

Powyższy klip w pełni docenią jedynie ci, którzy widzieli klasyczny już film "Friday" z Ice Cube'm i Chrisem Tuckerem w rolach głównych. W "Shine" kalifornijski duet Audio Push odtworzył bowiem część z tamtych prawie 20-letnich już, lecz niezapomnianych scen, składając hołd tej świetnej komedii. Trzeba przyznać, że Oktane i Price Tag wykonali tu kawał doskonałej roboty, a finalny efekt jest co najmniej imponujący. Nie zabrakło oczywiście Ms. Parker, pojawia się też Big Worm...

Zresztą, sprawdźcie to sami a jeśli przypadnie wam do gustu to świeże, wyluzowane brzmienie to łapcie najnowszy darmowy album duetu "Come As You Are" pod TYM linkiem (gościnnie m.in. T.I., Wale, Joey Bada$$ i Lil' Wayne, a na bitach m.in. Hit-Boy). Odsłuch całego albumu również w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-03-09 14:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 0)

Hit-Boy, czyli "ten od Niggas In Paris", konsekwentnie prze do przodu, starając się chyba pozbyć tej uciężliwej nieco łatki. W zeszłym roku wydał dobrze przyjęty album "HITstory" (nasza recenzja), za kilka dni natomiast premiera kompilacji "All I've Ever Dreamed Of". Będzie to próba wypromowania wytwórni Hit-Boya, HS87, oraz należących do niej artystów - K. Roosevelta i duetu Audio Push. Oprócz wymienionych, na płycie usłyszemy również m.in. Cocaine 80s, Commona, Method Mana, Redmana, ScHoolboya Q i Xzibita. Jeden z promujących to wydawnictwo teledysków - do obejrzenia w rozwinięciu.