0'7 Na Dwóch

0'7 Na Dwóch

video
dodano: 2012-12-31 19:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Obejrzeliście dwuczęściową rozmowę z Kobrą, tak więc zgodnie z zapowiedzią ostatnim wywiadem, który dostaniecie od nas w roku 2012 będzie 20-minutowa pogawędka z Bezczelem. Dotycząca zarówno płyty "0'7 Na Dwóch", jak nadchodzącego solo białostockiego MC pt "ADHD" oraz wielu innych kwestii, takich jak choćby wyjaśnienie wersu o "pięciu ze Slaughterhouse". Z rana, w domowej atmosferze, przy herbacie... miłego oglądania i szczęśliwego 2013!

video
dodano: 2012-12-30 22:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dziś czas na zapowiadaną drugą połowę wywiadu z Kobrą, przeprowadzonego po warszawskiej imprezie "CNO2"... Jak różniła się praca w duecie z Bezczelem od tej z Oldasem? Czym kierowali się przy doborze gości? Dlaczego Afromental to "najlepszy pop jaki możemy sobie w Polsce wyśnić"? Co Kobra chce przemycać słuchaczom swoją muzyką? O tym i o innych rzeczach dowiecie się poniżej.

video
dodano: 2012-12-29 20:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Na koniec roku, żeby podkręcić sylwestrową atmosferę odpalimy dla Was 0'7... a dokładniej zaprezentujemy przeprowadzone niedawno wywiady z autorami "0'7 Na Dwóch", bez wątpienia jednej z ciekawszych pozycji mijającego roku. Kobrę dorwaliśmy przy okazji warszawskiej imprezy Slums Attack, natomiast Bezczela jakiś czas później, w bardziej domowej atmosferze, w stołeczny weekendowy poranek. Dziś pierwsza część rozmowy z poznańską połówką duetu - Kobrą.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-05-26 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)
Od pierwszych informacji o nawiązaniu współpracy na linii Poznań-Białystok projekt ten był dla mnie jedną z ciekawszych tegorocznych zapowiedzi. Dwa ciekawe, wyszlifowane style, dające inne od dominującego spojrzenie na polską ulicę. Dwaj zawodnicy, których ostatnie projekty stanowiły kawał solidnego rapu. W końcu - dwaj raperzy, których śmiało można stawiać w czołówce najbardziej niedocenianych MC w kraju.

Kobra ze swoim "Na Żywo Z Miasta Grzechu" był dla mnie największym pozytywnym zaskoczeniem roku 2010. Bezczel natomiast na obu krążkach Fabuły miewał naprawdę mocne momenty, każące wyczekiwać z ciekawością "bardziej solowego" projektu. Co wyszło, gdy ten duet postawił flachę na stół i odpalił bity?