Szpaku zamyka GUGU jako wytwórnię - oświadczenie

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-07-09 16:12 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 3)

Na Instastories Szpaka pojawił się komunikat, z którego dowiadujemy się, że raper postanowił zamknąć swoją wytwórnię GUGU.

Taką decyzję tłumaczy tym, iż od początku GUGU to nie miał być tylko label, ale również muzyczna rodzina. Ciężko było ją jednak stworzyć, ponieważ każdy z członków ekipy mieszka w innym regionie, a kiedy podejmowane były już jakieś próby, to nie przynosiły one rezultatu.

Szpaku pokreśla też, że nie stracił wiary w żadnego z chłopaków i wciąż ma nadzieję, że każdy z nich podbije polski rynek muzyczny. Teraz Młody Simba zamierza skupić w 100% na swojej twórczości. 

Tak brzmi pełna treść komunikatu: "Podjąłem decyzję o zamknięciu GUGU jako wytwórni i podziękowaniu chłopakom z którymi tworzyłem ten movement. Czas skupić się na sobie i swoich projektach. Pomysłów jest więcej niż włosów na głowie ,więc bądźcie spokojni zrobimy, jeszcze wielkie rzeczy. Nigdy nie chcieliśmy być nazywani labelem i nigdy nie chcieliśmy działać jak bezduszna korporacja, bo liczyło się dla nas coś więcej. Bez tworzenia wspólnej muzyki i spotykania się na co dzień tworzenie GUGU nie miało sensu, a próby zrobienia czegoś razem nie przynosiły rezultatów. Ciężko stworzyć rodzinę z ludźmi rozsianymi po całej Polsce których nie znasz od kilkunastu lat. Chciałem wszystkim podziękować za poświęcony czas przy działaniach na rzecz GUGU. Osobiście w żadnego z chłopaków nie straciłem wiary, i Wy też nie traćcie. Każdemu kibicuję z całych sił i trzymam kciuki, że rozwiną się jeszcze bardziej i rozpierdolą Polski rynek muzyczny. GUGU to rodzina - dotyczy to głównie Was, fanów! Jeśli nosisz nasze ciuchy, albo masz nasze dziary - bądź z tego dumny, bo to movement który będzie żył wiecznie. GUGUSHOP dalej pozostaje żywy ale z czasem pojawiać się tam będą już tylko kolekcje sygnowane logiem Szpaku. Sprawdzajcie najnowszą EP mojego brata Rolexa "Ghul" na Spotify, i klip do "Squid game" - jest to ostatni numer, który pojawił się pod szyldem GUGU. Nadchodzą mocne rzeczy ode mnie, dziękuję wszystkim za wspólny czas i słyszymy się niebawem! Nie będziemy już wydawać innej muzyki niż moja, ale movement pozostaje, bo tworzymy go razem - ja i Wy".

Przypomnijmy, że prócz Szpaka, w wytwórni GUGU swoje albumy wydali również 27.Fuckdemons, esceh, Vae Vistic, Karwan, RIP Scotty i Leeo, Rolex oraz Chivas.

PS. Szpaku już w przyszły weekend wystąpi na Mazury Hip-Hop Festiwalu obok m.in. PRO8L3Mu, Gibbsa, Guziora i Kukona. Szczegóły znajdziecie na wydarzeniu FB.

Mihal
Super wiadomość!
one
łaczysko jakich mało na polskiej scenie. najgorszy raper dekady.!
Anonim
Co tam u szpaku nadal głos moduluje żeby groźniej brzmieć?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>