Masta Ace i Marco Polo - spotkaliśmy się znów po 6 latach

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-06-15 15:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Hip-Hop <3 Ostatnio widzieliśmy się z Masta Ace'em i Marco Polo w Nowym Jorku, gdy 6 lat temu zabrali nas na spacer po swoich rejonach i parku na Brooklynie (video przypominamy na dole) - teraz spotkaliśmy się w Warszawie, nie było czasu na rewanżowy spacer po Skaryszewskim, ale siedliśmy przed kamerą na 30 minut i drugie tyle pogadaliśmy poza nią.

To już nasz 5 wywiad z Mastą i chyba 5 jego koncert, który widziałem - niesamowite jest, że po 35 latach w grze, mając prawie 58 lat ma wciąż tyle scenicznej energii, pasji i dobrego vibe'u. Wczorajszy koncert w Warszawie był świetny, wszystkim polecam jeszcze dzisiejsze show Masty i Marco w Krakowie (bilety) i jutrzejsze w Gdańsku (bilety), to czysta hip-hopowa esencja.

Sprawdź też: Masta Ace i Marco Polo w Polsce - 3 powody, by tam być

ktoś tam
Czekam aż wrzucicie rozmowę. Byłem w WWA i jestem zachwycony koncertem,Masta dał z siebie wszystko, skończył grubo po czasie,zleciało mi to błyskawicznie i praktycznie co kawałek to był sztos.Do pełni szczęścia zabrakło mi tylko zagrania "Me and the Biz" i "Music Man"
gampp
Czekam na ten wywiad, byłem na koncercie w Krakowie, to była bomba energetyczna jakich mało. Frekwencja spoko chociaż uważam, że na takie legendy powinny być wyprzedawane kluby 2 razy większe.
muczer
wrzucam foto Ja z Masta Ice

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>